enflasyon emeklilik ötv döviz akp chp mhp

2019-2020 Eğitim-Öğretim Yılı 1. Yarıyıl Karne Töreni Yapıldı…

2019-2020 Eğitim-Öğretim Yılı 1. Yarıyıl Karne Töreni Yapıldı…

Bodrum’da ilkokul, ortaokul ve liselerde öğrenim gören toplam 27 bin 705 öğrenci, karne alarak yarıyıl tatiline girdi. İlçemizde, yarıyıl tatili nedeniyle 126 okulda, 2 bin 280 öğretmenin rehberliğinde eğitim gören 27 bin 705 öğrenci karnelerini aldı.

Bodrum Gündem Haber

2019 – 2020 eğitim-öğretim yılının ilk yarısının sona ermesi nedeni ile İlçemiz Cumhuriyet Ortaokulunda karne dağıtım töreni düzenlendi.

Törene; Bodrum Kaymakamı Bekir Yılmaz, İlçe Milli Eğitim müdür vekili Mesut Topaloğlu, Şube Müdürleri Eyüp Demirci ve Şafak Zini, okul müdürleri, veliler, öğretmenler ve öğrenciler katıldı.

Cumhuriyet Ortaokulunda öğrencilerle yapılan kısa bir sohbetin ardından, Bodrum Kaymakamı Bekir Yılmaz İlçe Milli Eğitim müdür vekili Mesut Topaloğlu, Şube Müdürleri Eyüp Demirci ve Şafak Zini tarafından öğrencilere karneleri dağıtıldı.

İlçemiz Kaymakamı  Bekir Yılmaz; “Hepinizi tebrik ediyorum. Sağlıklı, huzurlu, başarılı bir ilk yarıyı tamamladık. Artık tatili hak ettiniz. Tatilinizde dinlenmeye gayret edin. Kendinizi yormayacak aktivitelerle uğraşın. İnşallah topladığınız enerjiyle 15 gün sonra aynı şevkle çalışmaya devam” dedi .

Kaymakam Bekir Yılmaz, İlçe Milli Eğitim müdür vekili Mesut Topaloğlu, Şube Müdürleri Eyüp Demirci ve Şafak Zini, karne töreni akabinde öğretmenlerle genel bir durum değerlendirmesi için toplantı yaptı.

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.