enflasyon emeklilik ötv döviz akp chp mhp

Maalesef Bodrum’da da pozitif vakalar duyulmaya başlanmıştır

Maalesef Bodrum’da da pozitif vakalar duyulmaya başlanmıştır
Spread the love

AK Parti Bodrum İlçe Başkanı Osman Gökmen; “Maalesef Bodrum’da da pozitif vakalar duyulmaya başlanmıştır. Bu yüzden sosyal izolasyonun ne kadar önemli olduğu bir kere daha ortaya çıkmıştır. Bizlere düşen sadece resmi makamların vermiş olduğu bilgileri dikkate almak ve bu bilgiler ışığında mücadelemizi sürdürmektir…” dedi.

Bodrum Gündem Haber

AK Parti Bodrum İlçe Başkanı Osman Gökmen yazılı bir basın açıklaması yaparak “Bu süreçte başta sosyal medya olmak üzere, bazı mecralarda halkımızı endişeye sürükleyen, kaynağı belirsiz bilgi ve dedikodular türemektedir. Bu asılsız paylaşımlar, virüsle mücadelemize darbe vurmaktadır. Bizlere düşen sadece resmi makamların vermiş olduğu bilgileri dikkate almak ve bu bilgiler ışığında mücadelemizi sürdürmektir. Devletimiz tüm gücüyle vatandaşlarımızın hizmetindedir. Bodrum’da da gerek sağlık çalışanlarımız, gerek kaymakamlığımız, gerekse belediye personelimiz fedakarca çalışmaktadır. Onlara verebileceğimiz en büyük destek; evde kalmak ve devletimizin koyduğu kurallara harfiyen uymak olacaktır…” dedi.

Sağlık çalışanlarımızın haklarını asla ödeyemeyiz…

AK Parti Bodrum İlçe Başkanı Osman Gökmen’in yaptığı açıklamada sağlık çalışanlarına da teşekkür ederek; “Tüm dünyada olduğu gibi ülkemizde de hepimiz, görünmeyen bir düşmana karşı savaşmaktayız. Adı Covid 19 olan bu korona virüsüne karşı tüm insanlık, amansız bir mücadelenin içindedir. Cumhurbaşkanımız Sayın Recep Tayyip Erdoğan önderliğinde devletimiz, tüm birimleriyle gece gündüz mefhumu olmadan, 24 saat fedakarlıkla çalışıyor. Bütün amaç virüsün etkisini yitirmesi ve daha fazla can almaması. Evlatlarından, ailesinden haftalarca ayrı kalan, tek amaçları hastaları ve onlara şifa vermek olan, 24 saat fedakarca çalışan, hastalarını kendi canlarından önde tutan sağlık çalışanlarımızın hepsi birer kahramandır. Sağlık çalışanlarımızın haklarını asla ödeyemeyiz. Kahraman sağlık çalışanlarımıza çok teşekkür ediyoruz…” dedi.

Maalesef Bodrum’da da pozitif vakalar duyulmaya başlanmıştır…

AK Parti Bodrum İlçe Başkanı Gökmen açıklamasında özellikle geçtiğimiz haftalarda Bodrum’a gelenlere de evden çıkmamaları konusunda uyarılarda bulundu. Gökmen; “Bu savaşta bizlere düşen ise, devletimizin tüm talimatlarına uymak ve zorunlu olmadıkça evden çıkmamak. Bodrum’da da covid19 korona virüs salgınına karşı etkin bir mücadele yapılmaya başlandı. Devletimizin koyduğu kurallar ışığında, Bodrum Kaymakamlığı ve Bodrum Belediyesi çalışmaya başladı. Bu doğrultuda bazı hususları tekrar dikkatlerinize sunmak isteriz; Bodrum sadece ülkemizin değil, dünyanın da çok ilgisini çeken bir tatil yöresidir. İşte bu yüzden her zaman farklı il hatta farklı ülkelerden binlerce misafirimizi ağırlamaktayız. Maalesef Bodrum’da da pozitif vakalar duyulmaya başlanmıştır. Bu yüzden sosyal izolasyonun ne kadar önemli olduğu bir kere daha ortaya çıkmıştır. Salgınla mücadele ettiğimiz bugünlerde hepimizin elbirliğiyle bu mücadele içinde olması gerekmektedir. Bu süreci daha önce gelerek, Bodrum’da yazlığında geçirmeyi tercih eden değerli vatandaşlarımızın da, sürecin tatil değil tedbir süreci olduğunun farkında olduklarını biliyoruz. Bu yüzden hepimize düşen, evimizde kalıp, mümkün olduğu kadar çok sosyal izolasyonu sağlamaktır…” dedi.

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.