enflasyon emeklilik ötv döviz akp chp mhp

Eczacılardan Muğla Halkına Çağrı

Eczacılardan Muğla Halkına Çağrı

32.Bölge Muğla Eczacı Odası Yönetim Kurulu adına Ecz. Kadir Serkan Tekin’den yazılı bir açıklama yaparak Muğla halkına çağrıda bulundu.

Bodrum Gündem Haber

Muğla Eczacı Odası Yönetim Kurulu adına yazılı bir açıklama yapan Ecz. Kadir Serkan Tekin “Tüm Dünya’da yaşanan coronavirüs (covid-19) belasından insanlığın en az zararla çıkabilmesi için; Lütfen; Tedbirli Olalım, Dikkat Edelim, Çağrılara Kulak Verelim Sokağa Çıkmayalım, Seyahat Etmeyelim Temas Etmeyelim, Evde Kal Türkiye…” çağrısında bulundu.

Ecz. Kadir Serkan Tekin yazılı basın açıklamasında şu ifadelere yer verdi; “Sayın Cumhurbaşkanımızın da açıkladığı üzere, “İLLER ARASI ZORUNLULUK HALLERİ DIŞINDA YASAKLANAN SEYAHAT” i acilen bölgenin durumuna ve coğrafi yapısına göre “İLÇELER ARASI KISITLAMAYA” ya dönüştürelim. Daha güzel günler görmek için Muğla’mıza gelecek olan vatandaşlarımız. Bu süreç bir TATİL değil. İmkanlarımız nüfus artışını kaldıramayabilir. O yüzden Muğla’ya gelmeyin, gelmiş olanlar başka ilçelere geçiş yapmayın. EVİNİZDE KALIN !… Bu illet, eğer dikkatli olursak en kısa zamanda başımızdan gidecek ve yine en kısa zamanda Marmaris’in yeşilini, Bodrum’un mavisini, Ören’in sahillerine, Fethiye’nin koylarını hep beraber göreceğiz. Sağlıklı günlerde inşallah…”

 

Tüm Dünya’da yaşanan coronavirüs (covid-19) belasından insanlığın en az zararla çıkabilmesi için; LÜTFEN;

TEDBİRLİ OLALIM

DİKKAT EDELİM

ÇAĞRILARA KULAK VERELİM SOKAĞA ÇIKMAYALIM

SEYAHAT ETMEYELİM TEMAS ETMEYELİM

EVDE KAL TÜRKİYE

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.