enflasyon emeklilik ötv döviz akp chp mhp

Temizlik İşleri Personeli Hem Çaldı Hem Söyledi…

Spread the love

Bodrum Belediyesi Temizlik İşleri Müdürlüğü personeli tarafından oluşturulan ‘Grup Çöpçüler’in klibi paylaşım rekoru kırıyor.

Bodrum Gündem Haber

Tüm dünyayı etkisi altına alan ölümcül korona virüs (Covid 19) salgını ile en başından bu yana etkin bir mücadele ortaya koyan Bodrum Belediyesi ekipleri hem mesai arkadaşlarına moral vermek için hem de bu kapsamda yurt genelinde çalışmalarını sürdüren temizlik görevlilerine destek olmak için bir klip hazırladı.  Bodrum Belediyesi sosyal medya hesaplarından paylaşılan klip kısa sürede yüzlerce kişi tarafından paylaşılırken, binlerce kişi tarafından da izlendi.

Bodrum Belediyesi Temizlik İşleri Müdürlüğü personeli tarafından oluşturulan orkestra, Müzik Öğretmen Turgay Kutluğ öncülüğünde Erkin Koray’ın “Çöpçüler” isimli şarkısını seslendirdiler. Tamamı Temizlik İşleri Müdürlüğü çalışanlarından oluşan orkestrada, Bağlama ev Vokalde Birol Aydemir, Gitarda Yılmazcan Saat, Kemanda Dündar Ayata, Bateride Vedat Akça ve Darbukalarda ise İsmail Karakaş ile Mehmet Tulup’dan oluştu.

Mesaiden arta kalan zamanlarında bir araya gelen orkestra, şarkının orijinalindeki “kör olası çöpçüler aşkımı süpürmüşler”  yerine “sağ olsun şu çöpçüler koronayı süpürmüşler” şeklinde söylediler. Kendilerine Grup Çöpçüler diyen ekibin seslendirdiği şarkıya birde klip çekildi. Klipte orkestraya 150 kişilik temizlik işçilerinden oluşan koro eşlik etti.

Yorumlar
  1. Serpil dedi ki:

    Çookkkk çokkk çokkkk güzel..iyi ki varsınız..elinize emeğinize sağlık

  2. ERDOĞAN AKYOL dedi ki:

    ben geriş mahellesi ERDEMİL CADDESİ COBAN SOKAK NO 19 MAVİ YILDIZ SİTESİ SAKİNİYİM…10 GÜN ÖNCE ÇÖP İSTASYONUNA GELEN ÇÖP ARABASI VE ILGILI 3 İŞÇİ HASAN ŞAHİN..MUHSİN ERDEM VE İBRAHİM SARIKULAK KARDEŞLERİMİZİ ÇALIŞMA VE ÜSTÜN GAYRETLERİNDEN DOLAYI CANI GÖNÜLDEN TEBRİK EDİYORUM….ÜSTÜN VE GAYRETLİ ÇALIŞMALARINDAN DOLAYI BODRUM BLD .SİNİN BU İŞÇİ KARDEŞLERLE GURUIR DUYMASIGEREKİR…..İYİ ÇALIŞMALAR…