enflasyon emeklilik ötv döviz akp chp mhp

TOBB üyesi Muğla odalarından ortak çağrı

TOBB üyesi Muğla odalarından ortak çağrı

Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği Üyesi Muğla odaları ve borsası, pandemi nedeniyle kapalı işletmelerin açılabilmesi için  “kurallara uyalım” çağrısında bulundu.

Bodrum Gündem Haber

Marmaris Ticaret Odası, Muğla Ticaret ve Sanayi Odası, Bodrum Ticaret Odası, Fethiye Ticaret ve Sanayi Odası, Milas Ticaret ve Sanayi Odası, Muğla Ticaret Borsası tarafından hazırlatılan afişlerde yapılan çağrıda şu ifadelere yer verildi:

‘’Kapalı işletmelerin kaderi senin elinde… Üç aydan uzun bir süredir faaliyeti durdurulan veya kısıtlanan işletmelerin yeniden açılabilmesi için şimdi tedbirlere daha sıkı uyalım. Pandemi kurallarına uyalım, kapalı işletmeleri açalım’’

MİTSO Yönetim Kurulu Başkanı Reşit Özer, pandemi nedeniyle alınan önlemler kapsamında uzun süredir kapalı işyerlerinin açılabilmesi için herkesin başta maske, mesafe ve temizlik olmak üzere belirlenen önlemlere uyması gerektiğini belirterek “Herkes bu kurallara uyarsa çok daha kısa sürede kısıtlamalar kaldırılabilir ve kapalı işyerleri açılabilir. TOBB üyesi Muğla odaları olarak herkesi bu kurallara uymama davet ediyoruz” dedi.

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.