Bodrum Gündem

Mehmet Kocadon Tedbir Amaçlı Yoğun Bakımda

Mehmet Kocadon Tedbir Amaçlı Yoğun Bakımda

Geçtiğimiz hafta Koronavirüse yakalanan ve evinde karantina altında tutulan geçmiş dönem Bodrum Belediye Başkanı Mehmet Kocadon, tedbir amacıyla yoğun bakıma alındı.

Bodrum Gündem Haber

Bodrum siyasetinin önde gelen isimlerinden geçmiş dönem Bodrum Belediye Başkanı Mehmet Kocadon eşi Hülya Şahbaz Kocadon ve çocukları Zeynep ve İpek Kocadon geçtiğimiz hafta Koronavirüs Covit-19 testlerinin pozitif çıkması ile evlerinde karantina altına alınarak tedaviye başlanmıştı.

28 Şubat Pazar günü kontrol amacı ile yapılan muayenede Mehmet Kocadon’un oksijen değerlerinde düşme sözkonusu olduğu ve bu nedenle tedavinin hastanede devam etmesinin iyi olacağı söylendi. Bunun üzerine Mehmet Kocadon ve eşi Hülya Kocadon Bodrum Acıbadem Hastanesine giderek yoğun bakım ünitesinde tedavi altına alındı.

BODTO Başkanı Mahmut Kocadon, Mehmet Kocadon’un durumunun iyi olduğu ve tedavisinin devam ettiğini söyleyerek; “Pazar sabahı kontrole gelen doktorlar yaptıkları muayenede oksijen azalması ve nefes zorluğu tespit etmişler. Bu nedenle tedavinin hastanede devam etmesinin daha doğru olacağı tavsiyesi etmişler. Bunun üzerine eşi ile birlikte Bodrum Acıbadem’e gittiler. Tedbir amaçlı yoğun bakıma alınan Mehmet Kocadon’a oksijen takviyesi yapılıyor. Biraz önce kendisiyle telefonla görüştük, durumu gayet iyi. Ancak telefonlara yanıt veremiyor. Büyük olasılıkla bu hafta sonuna kadar hastalığı atlatmış olurlar diye umuyorum…” dedi.

Kocadon çiftinin küçük kızları İpek’in testinin negatife döndüğü, büyük kızları Zeynep’e ise Perşembe günü yeniden test yapılacağı öğrenildi…

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.