Bodrum Gündem

Olağanüstü genel kurul gerçekleşti

Olağanüstü genel kurul gerçekleşti

Bodrum Denizciler Derneği “tekne sahibi üyelerimizin ihtiyaçlarını karşılamada yardımcı olmak amacıyla çekek yeri, iskele, liman veya gemi bağlama tesisleri inşa etmek ve işletmek amacıyla şirket kurmaya, kurulan şirketin başka bir diğer şirketlere ortak olabilmesi adına Yönetim Kuruluna yetki verilmesinin” görüşüldüğü bir toplantı gerçekleştirildi.

Bodrum Gündem Haber

Bodrum Denizciliğinin artan ihtiyacını karşılamak amacı ile Bodrum Belediye Başkanlığı, Bodrum Ticaret Odası, Bodrum Deniz Ticaret Odası, Bodrum Esnaf ve Sanatkârlar Odası ve Bodrum Denizciler Derneğinin ortaklaşa planladıkları yeni bir Marina(Liman) inşa etmek amacı ile kurumlar işbirliğine vardı.

Toplantı Bodrum Belediye Heredot Kültür Merkezi Toplantı Salonunda Denizciler Derneği Başkanı Sayın Erol Erdoğan’ın açılış konuşması ve gündem maddesini okuması ile başladı. Toplantıya katılan Bodrum Belediye Başkanı Sayın Ahmet Aras’ın içmeler bölgesi Yelken Kulübü ile Tersaneler arasına yapılacak yeni liman hakkında açıklamasıyla devam etti, ardından İMEAK Deniz Ticaret Odası Bodrum Şube Başkanı Sayın Orhan Dinç Limanın gerekliliği hakkındaki görüşlerini açıkladı.

Son olarak Denizciler Dernek Başkanı Sayın Erol Erdoğan, Bodrum Denizciler Derneği Yönetim Kuruluna yeni bir şirket kurabilmesi için Genel Kuruldan yetki istedi oy birliği ile kabul edildi.

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.