enflasyon emeklilik ötv döviz akp chp mhp

Oktay Mersin GESİFED’in yeni dönem başkanı oldu

Oktay Mersin GESİFED’in yeni dönem başkanı oldu

BESİAD’ın (Bodrum Esnaf ve İş İnsanları Derneği) da kurucu üyesi olduğu GESİFED (Güney Ege Sanayi ve İş Dünyası Federasyonu) 3 Nisan cumartesi günü Denizli Ticaret Odası’nda 11. Olağan Seçimli Genel Kurulu’nu gerçekleştirdi.  BESİAD yönetimi hem GESİFED Yönetim Kurulu’nda hem de çatı örgüt TÜRKONFED ‘de etkin bir şekilde görev aldı.

Bodrum Gündem Haber

Denizli’de gerçekleştirilen Genel Kurula, GESİFED Geçmiş Dönem Başkanları, Denizli, Muğla ve Aydın’dan STK başkan ve temsilcileri katıldı.

Tek liste ile gidilen Genel Kurul’da önceki dönemlerde yönetim kurulu üyeliği, yönetim kurulu başkanlığı yapan Denizlili İş İnsanı, Sadık Grubu Yönetim Kurulu Başkanı Oktay Mersin GESİFED’in yeni dönem başkanı oldu.

Genel Kurulda BESİAD Yönetim Kurulu Başkanı Engin Kaplan ve Yönetim Kurulu Başkan Yardımcısı Neslihan Nazlıoğlu GESİFED Yönetim Kurulu Asil Üyesi, BESİAD Yönetim Kurulu Üyelerinden Murat Oğan ve Şehval Öztürk GESİFED Yönetim Kurulu Yedek Üyesi olarak seçildi. BESİAD Başkanı Engin Kaplan, BESİAD Başkan Yardımcısı Neslihan Nazlıoğlu ve BESİAD Üyesi Murat Özkaya ayrıca  TÜRKONFED Delegesi olarak seçildi.

Geçmiş dönem GESİFED başkanlarına verdikleri hizmetlerinden dolayı teşekkür ederek konuşmasına başlayan GESİFED yeni Başkanı Oktay Mersin, “Denizli, Muğla ve Aydın bölgesindeki sivil toplum kuruluşları başkanları olarak tek bir çatı altında bir araya geldiğimiz GESİFED, bölge kalkınmasını hızlandırmak, ülke ekonomisindeki payını artırmak amacıyla birçok proje geliştirmiştir. Bundan sonraki süreçte de yeni birçok proje geliştireceğiz. Bu dönemi teknoloji dönemi ilan ediyoruz. Hedefimiz, bölgemizi teknoloji girişimciliği ve teknoloji yatırımcılığı konusunda ülkemizin ve dünyanın önde gelen merkezlerden biri haline getirmek. Ayrıca bölge dernek temsilcilerimiz ile birlikte, bölgelerinde durum tespiti yaparak, sorunlarına kalıcı çözümler üreteceğiz. Yeni dönemde, şehirlerini iş dünyasında en iyi şekilde temsil eden değerli derneklerimizle yakinen çalışıp, birlikte Güney Ege bölgesinin adını Türkiye’ye ve dünyaya kazıyacağımız bir dönem olmasını diliyorum” dedi.

GESİFED’in Yeni Yönetimi;

Oktay Mersin, Av.Senem Bircan, Fikret Utku Uyanık, Engin Ali Kaplan, Neslihan Nazlıoğlu, Hakan Urhan, Mehmet Erişkin, İ.Okan Konyalıoğlu, Şule Yılmaz, Özlem Köseoğlu, Serhat Cengiz, Şebnem Dal Üzülmez, Burak Semerci , Bilal Ülker, Naile Göçen Çukurova

GESİFED Çatısı altındaki dernekler; Aydın Girişimci Kadınlar Derneği (AGİKAD) , Aydın Genç İş İnsanaları Derneği (AYGİAD), Bodrum Sanayici ve İş İnsanları Derneği (BESİAD), Denizli Genç İş İnsanları Derneği(DEGİAD), Denizli Sanayiciler ve İşadamları Derneği(DESİAD), İş ve Meslek Kadınları Derneği-Denizli Soroptimist Kulüp (DENSOR), Didim Genç İş İnsanları Derneği (DİGİAD), Girişimci Kadınların Desteklenmesi Derneği(GİKAD), Söke Genç İş İnsanları Derneği (SÖGİAD) Türk Sanayicileri ve İş İnsanları Derneği(TÜSİAD)

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.