Bodrum Gündem

Huzurevi için somut adım sonunda atıldı

Huzurevi için somut adım sonunda atıldı

AK Parti Bodrum İlçe Başkanı Osman Gökmen huzurevi için dev bir adım atıldığını ifade ederek; “Bodrum İçin Büyük Bir Müjdeyi Gururla Paylaşmak İstiyoruz…” dedi.

Bodrum Gündem Haber

AK Parti Bodrum İlçe Başkanı Osman Gökmen tarafından yapılan yazılı açıklama ile Bodrum’a bir Huzurevi yapılacağının bilgisi verildi. “Bodrum İçin Büyük Bir Müjdeyi Gururla Paylaşmak İstiyoruz…” başlığı ile yapılan yazılı basın açıklamasında; “Bodrum’da yıllardır konuşulan, ancak bugüne kadar hep sözde kalan huzurevi  için dev bir adım atıldı. Ortakent’te bulunan yaklaşık 11 dönümlük taşınmaz, Çevre ve Şehircilik Bakanlığı tarafından Aile, Çalışma ve Sosyal Hizmetler Bakanlığı’na tahsis edildi…” ifadeleri yer aldı.

AK Parti Bodrum İlçe Başkanı Osman Gökmen’in yazılı açıklamasında “Bu taşınmazda Bodrum Sosyal Hizmet Merkezi Müdürlüğü hizmet binası ve huzur evi binası yapılacak. Böylece uzun zamandır konuşulan huzur evi, Bodrum’a bir an önce kazandırılacak…” denilirken açıklama şu cümleler ile sona erdi; “Bu büyük hizmet için büyük gayret gösteren Muğla Milletvekillerimiz Sayın Yelda Erol Gökcan, Sayın Mehmet Yavuz Demir ve İl Başkanımız Sayın Kadem Mete olmak üzere devletimizin tüm kademesine ve emeği geçenlere Bodrum adına çok teşekkür ederiz…”

Yorumlar