enflasyon emeklilik ötv döviz akp chp mhp

Klasikler 2 yıl sonra Bodrum’da

Klasikler 2 yıl sonra Bodrum’da

Batı Anadolu, Klasik Otomobil Rallisi Bodrum’dan start aldı. Türkiye’nin dört bir yanından gelen klasik otomobiller, otomobil tutkunlarını da bir araya getirdi.

Bodrum Gündem Haber

Her yıl “Batı Anadolu Rallisi” adıyla düzenlenen klasik otomobillerin birbirleriyle yarıştığı ralli, 87 aracın katılımı ile Icrypex Ana sponsorluğunda, Hapimag Sea Garden Resort Bodrum’dan start aldı. Birbirinden değerli klasik otomobillerin yer aldığı etkinlikte renkli görüntüler oluştu.

İçlerinde milyon dolarlık klasik araçların ve ender görülen modellerin de bulunduğu araçlar yerli ve yabancı turistlerin ilgi odağı oldu. Araçları gören turistler fotoğraf çektirmek için birbirleriyle yarıştı. Klasik otomobil kulübü Başkanı Durgut Berberoğlu, 87 adet klasik otomobilin yarışlara katıldığını ifade ederek “2 yıl aradan sonra ilk defa bir araya geldik, yoğun bir katılım ile yarışları başlatıyoruz. Toplam 87 otomobil, 200’un üzerinde katılımcı var.’’ dedi.

Ralliye ilişkin açıklamada bulunan etkinliğin konaklama sponsoru da olan Hapimag Resort Operasyonları Türkiye, İspanya, Hollanda Direktörü Kerem Demirkol, “Ege Bölgesi’nde en büyük kapasiteye sahip olan tesisimiz; her zaman spor, sanat ve kültür alanında etkinliklere ev sahipliği yapıyor. Bunu bir toplumsal sorumluluk olarak görüyor ve çok önemsiyoruz. Klasik Otomobil Kulübü’nün düzenlediği Tarihi Batı Anadolu Ralli’sine destek verdiğimiz için çok mutluyuz. Nostalji rüzgârı estirecek bu organizasyonda kesinlikle çok keyifli vakit geçireceğiz. Bu yarışların turizme de katkısı oluyor” dedi.

Yorumlar