enflasyon emeklilik ötv döviz akp chp mhp

Ekin Anıl Resim Sergisi Toprak Ev’de

Ekin Anıl Resim Sergisi 25 Ağustos Çarşamba günü saat 19.30’da Toprak Ev’de kokteylle açılacak, 8 Eylül tarihine kadar gezilebilecek.

Bodrum Gündem Haber

1981’de İzmir’de doğan Ekin Anıl, Bodrum’da büyüdü. Liseyi İzmir’de okuduktan sonra İstanbul’da Reklamcılık lisansının ardından Sanat Yönetimi yüksek lisansı yaptı. Reklam ajanslarında fikir işçisi ve yönetici olarak çalıştı. Genco Gülan ve Mustafa Seven ile çalışarak sanat ve kitap projelerini yönetti.

Dört yıldır ulaşılabilir sanat ve sanatsal tasarım ürünleri ile sanat ve tasarım fikrini daha çok insana ulaştırmaya, daha çok eve sokmaya çalıştığını ifade eden Anıl, “tek çizgi tekniğini anlattığım atölyeler düzenliyorum. Ortak umudumuzu simgeleyen Dev Noktalar isimli bir proje yürütüyorum” diyor.

Markalarla da iş birlikleri yapan sanatçı, Ekim ayında yayınlanması planlanan bir çocuk kitabını resimlemiş. Ünlü bir Türk şarkıcının Ekim ayında çıkacak albümü için illüstrasyon ve kartonet tasarımı da yapan Ekin Anıl, bağımsız çalışmalarıma İstanbul’da devam ediyor.

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.