enflasyon emeklilik ötv döviz akp chp mhp

Milletvekili Gökcan’dan 30 Ağustos Zafer Bayramı  Mesajı

Milletvekili Gökcan’dan 30 Ağustos Zafer Bayramı  Mesajı

AK Parti Muğla Milletvekili Yelda Erol Gökcan; “30 Ağustos 1922 tarihinde Dünya tarihinde görülmemiş bir mücadele ile kazanılan Büyük Zafer,  şanlı tarihimize altın harflerle yazılmıştır.  Gazi Mustafa Kemal ATATÜRK’ün büyük savaş dehası ile kazanılan bu zafer istiklal ve istikbalimizin en önemli kilometre taşlarındandır.” dedi.

Bodrum Gündem Haber

AK Parti Muğla Milletvekili Yelda Erol Gökcan mesajında; “Tüm Dünya görmüştür ki; Türk’ün azim ve karalılığı karşısında durabilecek hiçbir güç yoktur. Vatan, bayrak aşkı ve milli şuur ile kazanılan Başkomutanlık Savaşıyla kadim milletimiz; birlik beraberliğinden ve istiklalinden en zor koşullarda dahi vazgeçmeyeceğini bir kez daha kanıtlamıştır.  Şanlı bayrağımızın özgürce dalgalanmasını, minarelerimizden beş vakit ezan sesi duyulmasını sağlayan ve bize bu cennet vatanı emanet eden başta Gazi Mustafa Kemal ATATÜRK olmak üzere tüm şehitlerimizi saygı, minnet ve rahmetle anıyoruz. Mekânları cennet, ruhları şâd olsun. Bayramımız kutlu olsun” dedi.

AK Parti Muğla Milletvekili Gökcan yayınladığı mesajda şu ifadelere yer verdi:

“Ya İstiklal ya izmihlal parolası ile çıkılan kutsal yolda Gazi Mustafa Kemal ATATÜRK’ün ve silah arkadaşlarının öncülüğünde 30 Ağustos Başkomutanlık Meydan Muharebesi kazanılmış ve düşmanın ilerleyişi durdurulmuştur.

İşgal altındaki topraklarımız temizlenmiş ve bağımsızlık mücadelemiz büyük zaferle taçlanmıştır.

Şehitlerimizin canları kanları ile bizlere emanet ettiği Cumhuriyetimize, bayrağımıza, ezanımıza, vatanımıza her zamankinden daha fazla sahip çıkmalı ve gözümüz gibi korumalıyız.

Necip Milletimizin feraseti,  azmi ve gayreti ile ülkemiz; güçlenmekte, gelişmekte ve Atatürk’ün hedef koyduğu muasır medeniyetler seviyesinin üzerine çıkma yolunda kararlı ve emin adımlarla ilerlemektedir.

Türk Milleti, 30 Ağustos’ta olduğu gibi tarihin birçok döneminde iç ve dış tehditlere maruz kalmıştır.  FETÖ Terör Örgütü tarafından gerçekleştirilen 15 Temmuz hain darbe girişimine ve emperyalist heveslere karşı istiklalini ve istikbalini korumayı başarmıştır.

Günümüzde de, içeriden ve dışarıdan saldırılarla karşılaşmaktayız. Tüm bu saldırılara karşı koyacak güç ve iradeye sahibiz. Bu inanç ile Genel Başkanımız Liderimiz Cumhurbaşkanımız Sayın Recep Tayyip Erdoğan’ın önderliğinde 2023 hedeflerine ulaşmak için bıkmadan, yorulmadan, durmadan çalışmaya devam ediyoruz.

Cumhuriyetimizi sonsuza kadar yaşatmak, ekonomik, siyasi ve sosyal olarak ülkemizi muasır medeniyetler seviyesinin üzerine taşımak için kararlılıkla çalışıyoruz. Ülkemizi bu kutlu yürüyüşünden alıkoymayacaklardır.  Birlik, beraberlik ve dayanışma içinde mücadelemiz sürecektir. İhanetleri ve kurulan tuzakları bir bir bozguna uğratmaya devam edeceğiz.

Bir asır önceki hain hevesleri taşıyanlar bilmeli ki ülkemizden bir çakıl taşı dahi koparamayacaklardır.

Bu vesile ile Cumhuriyetimizin kurucusu Büyük Taarruz ’un Başkomutanı Gazi Mustafa Kemal ATATÜRK’ü ve dava arkadaşlarını rahmet ve minnetle yâd ediyor, tüm şehitlerimize ve gazilerimize Allah’tan rahmet diliyorum.

30 Ağustos Zafer Bayramımız kutlu olsun.”

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.