enflasyon emeklilik ötv döviz akp chp mhp

Rolls-Royce Bodrum Yalıkavak Marina’da studio açtı 

Rolls-Royce Bodrum Yalıkavak Marina’da studio açtı 

Rolls-Royce Motor Cars İstanbul yaz sezonunda Bodrum Yalıkavak Marina’da studio açtı.

Bodrum Gündem Haber 

Rolls-Royce Motor Cars İstanbul geçtiğimiz günlerde Bodrum’da yaz studiosu açtı. İkonik markanın eşsiz bir atmosfer sunduğu studio Yalıkavak Marina’da yer alıyor ve ekim ayının sonuna kadar misafirlerini ağırlamaya devam edecek.

Sergilenen üç Rolls-Royce modeli ise; Phantom, Cullinan ve Rolls-Royce ailesinin yeni üyesi Ghost. Benzersiz Rolls-Royce Bespoke kişiselleştirme hizmeti Bodrum studiosunda da yer alacak ve bu hizmetin dünya çapında Rolls-Royce sahipleri arasında giderek artan popüleritesinin altı çiziliyor.

Rolls-Royce Motor Cars Genel Müdürü Hilal Aysal; “Son yıllarda Bodrum’da zaman zaman müşterilerle buluşuyoruz, bu nedenle lüksün doğal ortamında bir yaz stüdyosu ile varlığımızı bu göz alıcı şehirde de gösterme fırsatı bulduğumuz için çok heyecanlıyız.”

Rolls-Royce Motor Cars Satış ve Marka Direktörü Henrik Wilhelmsmeyer şunları söyledi: “Rolls-Royce Motor Cars, başka hiçbir markanın olmadığı kadar müşteri odaklı, bu nedenle pek çok müşterimizin yaz sezonunu geçirdiği yerde, model yelpazesi ve benzersiz hizmetlerimiz hakkında bir fikir vermemiz bizden beklendiği üzere doğaldır. Bu seçkin yaz beldesinde Rolls-Royce severlere Home of Rolls-Royce keyifini yaşatabilmek için harika bir fırsat.”

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.