enflasyon emeklilik ötv döviz akp chp mhp

Marmaris’te örnek proje

Marmaris’te örnek proje
29.11.2021
0
A+
A-

Marmaris Belediyesi ve Emre Otel işbirliği ile ilçedeki bir yeşil alana 40 adet meyve fidanı dikildi. Yaptığı sözleşmelere fidan bağışı şartı getiren otelin bu çalışmasının örnek olması gerektiği ifade edildi. 

Bodrum Gündem Haber

Marmaris Belediyesi Park ve Bahçeler Müdürlüğü ilçeye meyve ağaçları dikmeye devam ediyor. Bu çalışma kapsamında Emre Otel ile birlikte Armutalan’da bulunan yeşil alana narenciye ağacı dikildi.

Yapılan çalışmayla ilgili bilgi veren Marmaris Park ve Bahçeler Müdürü Gizem Sevimli, Marmaris’in her noktasında yeni parklar yaptıklarını, mevcut parkları revize ettiklerini, sokak ve caddeleri ağaçlandırdıklarını ve yeşil alan sayısını arttırdıklarını dile getirirek, “Bu çalışmalar kapsamında özellikle meyve ağaçları dikmeye özen gösteriyoruz. Hem meyvesinden hem de gölgesinden faydalanacağımız bu ağaçlar Marmaris’imizin simgesi olacak” dedi. Emre Otel’in yaptığı çalışmanın çok değerli olduğunu söyleyen Sevimli, diğer kurumlara da örnek olması temennisinde bulundu.

Fidan Bağışı Şartlı Sözleşme

Emre Otel Kalite Yöneticisi Betül Okumuş ise firma olarak doğayla savaşmadan uyum içinde yaşama ilkesini benimsediklerini belirterek, “Sözleşme yapmış olduğumuz firmalarla birlikte böyle bir projeye adım attık. 2021 yılında yaptığımız tüm sözleşmelerde firmalar bize fidan hediyesinde bulundu. Bunu da gönüllü olarak ve çok severek yaptılar. Bugün buraya 40 tane meyve fidanı diktik. Çocukların meyveleri dalından toplayıp yemesi açısından çok güzel bir proje olduğunu düşündük. Bunu sürdürülebilir hale getirmek için desteğimiz devam edecek” dedi.

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.