enflasyon emeklilik ötv döviz akp chp mhp

Çiçek tutucu ilaçlama yapılsın, üretim düşmesin

Çiçek tutucu ilaçlama yapılsın, üretim düşmesin
04.12.2021
0
A+
A-

Milas Ticaret ve Sanayi Odası yönetimi, hasat döneminde zeytinyağı fabrikalarını ziyaret ederek bolluk ve bereket dileğinde bulunuyor. Akyol’daki Yiğitler Zeytinyağı Fabrikasını da ziyaret eden MİTSO yöneticileri, fabrikanın sahibi Mehmet Yiğit ve oğlu Tamer Yiğit ile görüştü.

Bodrum Gündem Haber

MİTSO Meclis Başkanı Mustafa Yüksel, Yönetim Kurulu Başkanı Reşit Özer, Yönetim Kurulu Saymanı Soner Çamlıbelen ve Sanayi Müdürü Haldun Bayram, yeni hasat döneminde Mehmet Yiğit’e bolluk ve bereket dileğinde bulundular. MİTSO Meclis Başkanı Mustafa Yüksel soğuk sıkıma önem verilmesini önerirken Yönetim Kurulu Başkanı Reşit Özer de fabrikaya getirilen zeytinlerin mutlaka, hava alabilen plastik kasalarda tutulmasını önerdi.

MİTSO yöneticilerinin ziyaretlerinden duyduğu memnuniyeti ifade eden Yiğitler Zeytinyağı Fabrikası sahibi Mehmet Yiğit de bölgede zeytin veriminde yaşanan düşüşe dikkat çekerek zamanında mutlaka çiçek tutucu ilaçlama yapılması gerektiğini ifade etti. Mehmet Yiğit’in önerisi üzerine MİTSO yöneticileri de zeytin çiçeği tutucu ilaçlama yapılması önerisini ilgili makamlara ileteceklerini belirttiler.

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.