Bodrum Gündem

Bodrum İlçe Nüfus Müdürü ve 3 Personelin Korona Testi Pozitif Çıktı VİDEO HABER

Bodrum Gündem Gazetesini arayan yurttaşlar “Bodrum Nüfus Müdürlüğü Korona nedeni ile karantina alındı…” şeklinde bir duyum aldıklarını ifade ettiler. Biz de Bodrum Gündem olarak bu haberin doğru olup olmadığını araştırmak üzere Bodrum Nüfus Müdürlüğü’ne gittik. Son durumu Bodrum Gündem okurları ve takipçilerimiz için canlı yayında aktarmaya çalıştık…

Fatih Bozoğlu/Bodrum Gündem

Bodrum Gündem Gazetesini arayan yurttaşlardan “Bodrum Nüfus Müdürlüğü Korona nedeni ile karantina alındı…” şeklinde bir duyum alınca hemen Bodrum Pazaryeri arkasındaki İlçe Nüfus Müdürlüğü Binasının olduğu yere gittik.Bina dışından giriş çıkışları bir süre izledik.

Çok yoğun olmasa da giriş çıkışların olduğunu görüntüledik.

Sonra kapıdaki görevliye Bodrum Nüfus Müdürü ile görüşmek istediğimizi ilettik. Güvenlik görevlisi Müdürün olmadığını söyleyince; “Bodrum Nüfus Müdürlüğünün Karantina altına alındığı yönünde söylentiler var…” dedik.

Kapıdaki Güvenlik Görevlisi de, “Bodrum Nüfus Müdürlüğünün de karantina altına alınmadığını sadece randevu olan yurttaşlara hizmet veriliyor…” dedi.  Güvenilir kaynaklardan aldığımız ve doğruluğunu onaylattığımız bilgilere göre; Bodrum İlçe Nüfus Müdürü ve 3 Personelin Covit -19 testlerinin pozitif çıktığı ve tedavi altına alındılar. Covit-19 pozitif vakalar ile ilgili ve ilgili kişilerin sağlık durumları ile ilgili resmi kaynakların açıklama yapması bekleniyor.

Bodrum’da Covit-19 vakaları ile ilgili olarak doğru ve güvenilir bilgilere ulaştıkça Bodrum Gündem okurları ve takipçiler ile paylaşmaya devam edeceğiz. (Lakin maske kullanımı, kişisel temizlik ve dezenfeksiyon ile fiziksel mesafe konusunda yurttaşlarımızın çok dikkatli olmalarını öneriyoruz. Durum düşündüğünüzden daha da ciddi bir hale dönüşebilir.)

Yorumlar

  1. ALİHAN GÜNER dedi ki:

    Daha test sonuçlanmadan nası pozitif çıktı diyebiliyosunuz hayırdır doktor mu oldunuz daha bizim sonuçtan haberimiz yok

  2. Aa dedi ki:

    Akyarlar Aspat Ant inşaat’ın ant heaven şantiyesinde 4 kişi covid pozitif ancak gizleniyor kişiler hala şantiyede tutuluyor, sonuçlardan önce bulundukları hiç bir yere dezenfeksiyon yapılmadı. Lütfen araştırabilir misiniz?

  3. jean dedi ki:

    aspatta ant inşaatta neden gizlenior acaba hastalar