enflasyon emeklilik ötv döviz akp chp mhp

5.Geleneksel Köy Şenliği gerçekleştirildi

Bahçeşehir Koleji Bodrum Kampüsü, “Tutum, Yatırım ve Türk Malları Haftası” kapsamında, bu yıl 5.’sini düzenlediği “Geleneksel Köy Şenliği” ile hafta sonuna damgasını vurdu. 

Bodrum Gündem Haber

11 Aralık Cumartesi günü, okul bahçesinde konsept bir dekorla gerçekleştirilen şenlikte, öğrenciler ve kermes katılımcıları, kendi hazırlamış oldukları el emeği göz nuru ürünleri stantlarda satışa sunarak elde ettikleri gelirle engelli çocukların eğitimine destekte bulunacaklar.

2019 Yılında “El Ver’’ sloganıyla gerçekleşen Köy Şenliği’nin geliriyle Kızılağaç Saliha Veysel Oktay Ortaokulunun Kütüphanesinin inşaatını yapan ve öğrencilerin kullanımına açan Bahçeşehir Koleji Bodrum Kampüsü; bu yıl elde ettiği gelirin tamamıyla engelsiz hayata destek olacaklar.

Bodrum halkının yoğun katılım gösterdiği şenlikte, satış stantlarının yanı sıra; keşkek, gözleme, ayran gibi yöresel Bodrum lezzetlerinin tadına varan katılımcılar, sokak oyunları, atölyeler ve yöresel müzikler eşliğinde hem çok eğlendi hem de bir sosyal sorumluluk projesine destek vermiş olmanın mutluluğunu yaşadı.

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.