enflasyon emeklilik ötv döviz akp chp mhp

Mide Botoksu Sonrası Tekrar Kilo Alımına Dikkat

Mide Botoksu Sonrası Tekrar Kilo Alımına Dikkat

Bimodal Mide Botoksu; anestezi ekibinin desteğiyle 15 dakikada siz uyurken endoskopik olarak uygulanan ve sizin aynı gün normal hayatınıza döndüğünüz bir yöntemdir. Hastane yatışı, dikiş ve pansuman gerektirmez. Beslenme koçu takibinde sağlıklı ve kolay bir şekilde kilo vermeniz amaçlanmaktadır. Genel Cerrahi Uzmanları mide botoksu hakkında bilgiler verdiler.

Bodrum Gündem Haber

Genel Cerrahi Uzmanlarının mide botoksu hakkında verdikleri bilgiler şu şekilde;

Kilo vermenin önündeki kontrol edilemeyen engeller doymamak ve iştahı kontrol edememektir. Burada amaç; daha çabuk doymanızı sağlamak ve kontrol edemediğiniz iştahınızı azaltmaktır.

Ameliyatsız zayıflama programında amacımız sizleri bir türlü veremediğiniz kilolardan kurtarırken, ameliyatın oluşturacağı risklerden korumak ve hastane yatış süreçlerini önlemektir.

Ameliyatsız zayıflama programında bir ekip çalışması ve sizin istekliliğiniz, başarı için olmazsa olmaz koşullardır. Bilmekteyiz ki günümüzde; cerrahi yöntemlerde dâhil olmak üzere hiçbir yöntem kilo verme konusunda sizin uyumunuz olmadığı taktirde sonuç vermeyecektir. Eğer bu sefer hazırım ve profesyonel destek alırsam bu süreci atlatabilirim düşüncesine sahipseniz işlem sizin için uygun olacaktır.

Kimler İçin Uygundur? 

*18-55 yaş arası

*Vücut Kitle Endeksi 25 üzerinde olanlar

*Açlık ve karbonhidrat krizlerini yönetemeyenler

*Diyet yaparken iştahları nedeniyle zorlananlar

İşlem sonrası sizlere sağlıklı beslenme programı verilir ve ücretsiz olarak 6 ay boyunca beslenme ve kilo takibi yapılır.

Kilo verme yöntemi ne olursa olsun, olmazsa olmaz kısım; doğru beslenmeyi ve doğru hareketliliği öğrenip sürdürmektir.

Yapılan işlem sonrası beslenme koçu desteği ile hayatınıza doğru beslenme ve doğru hareketlilik kavramlarını katmaktır. Bu kavramları sürdürdüğünüz takdirde verilen kiloları geri almanız beklenen bir durum değildir. Siz sağlıklı beslenme ve hareketlilik ilkelerini bırakır, eski alışkanlıklarınıza geri dönerseniz tüp mide dâhil hiçbir yöntem sizde kalıcı kilo verimi sağlamayacaktır.

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.