Bodrum Gündem

Bodrum’da Kış Kupası keyfi

Bodrum’da Kış Kupası keyfi

Bodrum Tenis İhtisas Kulübü’nde 14 Yaş Kış Kupası düzenlendi. 10 gün süren turnuvaya Türkiye’nin dört bir yanından 100’den fazla tenisçi katıldı

Bodrum Gündem Haber

Bodrum Tenis İhtisas Kulübü’nün uluslararası standartlarda ki 8 kortunda 10 gün boyunca Türkiye Tenis Federasyonu (TTF) 14 yaş Kış Kupası düzenlendi. Turnuvaya Türkiye’nin dört bir yanından 56 genç kız, 48 genç erkek toplamda 104 genç tenisçi katıldı. Hava şartlarının elverişsiz olmasından dolayı Kış Kupası, Bodrum tenis İhtisas Kulübü’nün 4 kapalı kortunda yapıldı ve aynı tarihte başlayan turnuvalar içinde zamanında bitebilen tek turnuva olarak dikkat çekti.

Büyük heyecan içinde geçen turnuvada Erkeklerde Nartkan Kozok şampiyon, Çınar Candan ikinci oldu. Genç kızlarda ise Mira Karatoğma şampiyon, Ecrin Lal Yavuz ikinci oldu.

YK-Enerji-14062024
YK-Enerji-14062024
previous arrow
next arrow

Bodrum Turizmine Destek Olduk…

Turnuvaya ev sahipliği yapan Bodrum Tenis İhtisas Kulübü işletmecisi Erkan Edis, 10 gün boyunca süren turnuvada geleceğin tenisçilerinin kıyasıya mücadelesine şahit olmaktan dolayı çok mutlu olduklarını belirtti. Erkan Edis; “Turnuva boyunca hava koşullarının elverişsiz olması bizi etkilemedi. Turnuvayı eksiksiz olarak kapalı kortlarımızda tamamladık. 104 genç tenisçi aileleri, antrenörleri ve arkadaşlarıyla birlikte kış ayında Bodrum’da oldular. Kış turizmi için bu turnuva iyi bir alternatif oldu. Bodrum Tenis İhtisas Kulübü olarak ulusal ve uluslararası düzeyde turnuvalarımıza devam edeceğiz” dedi.

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.