enflasyon emeklilik ötv döviz akp chp mhp

Bodrum Engelliler Sağlık Vakfı Mozaik Atölyesi, 5. Mozaik Sergisini Açtı

Bodrum Engelliler Sağlık Vakfı Mozaik Atölyesi, 5. Mozaik Sergisini Açtı

Bodrum Engelliler Sağlık Vakfı Mozaik atölyesi sergisi Bodrum Ticaret Odası’nda düzenlenen kokteyl ile açıldı.

Fatih Bozoğlu/Bodrum Gündem

Bodrum Engelliler Sağlık Vakfı Yönetim Kurulu Başkanı Numan Balaban, Yönetim Kurulu Başkan Yardımcısı Yılmaz Algül, Yönetim Kurulu Üyeleri Sadife Akdolu, Hüseyin Sabri Boyacı, Murat Önder, Vakıf Genel Kurul Üyesi Gürkan Topan, Afet Aksu, İlknur Özer, Kurucu Başkan Ahmet Azmi Zırh, Vakıf Danışma Kurulu Başkanı İbrahim Akkaya, vakıf personelleri, vakıf gönüllüleri ve misafirler sergi boyunca Mozaik Atölyesi öğrencilerini yalnız bırakmadılar.

Bodrum Ticaret Odası Başkanı Mahmut Serdar Kocadon, MUSKİ İçme Suyu 1. Bölge Şube Müdürü Oğuz Kağan Bardakçı, CHP Muğla İl Yönetim Kurulu Üyesi Semahat Berber, sivil toplum örgütü temsilcileri ile çok sayıda vatandaş ve sanatsever açılışa katıldı.
Bodrum Engelliler Sağlık Vakfı Mozaik Atölyesinin birbirinden yetenekli özel öğrencilerinin, Mozaik Atölyesi Öğretmeni Ezgi Bal ile bir yıl boyunca özverili çalışması sonucu çıkan eserleri sergide beğeniye sunuldu. Açılış Bodrum Engelliler Sağlık Vakfı Yönetim Kurulu Başkanı Numan Balaban’ın konuşmasının ardından yapıldı.


Bodrum Engelliler Sağlık Vakfı Yönetim Kurulu Başkanı Numan Balaban; “Gönüllülerimiz, eğitimcilerimiz, çalışanlarımız ve öğrencilerimizle büyük bir aileyiz, gönüllülerimizin destekleri ve ziyaretleriniz öğrencilerimiz için mutluluk ve motivasyon sağlıyor, hepinizi Turgutreis Gamze Çarmıklı İş ve Sanat Atölyelerini ziyarete bekliyoruz.”dedi. Konuşmasında Muğla Sıtkı Koçman Üniversitesi Bodrum Güzel Sanatlar Fakültesi işbirliği ile yürüttükleri atölye etkinliklerinden bahseden Balaban, bu tür etkinliklerin vakfın başarılarını arttırdığını ve hedeflerine yaklaştırdığını dile getirerek herkesi atölye etkinliklerine misafir olmaya ve vakıf gönüllüsü olmaya davet etti.
Sergiyi ziyaret eden misafirlere teşekkürlerinin ardından, Bodrum Ticaret Odası Başkanı Mahmut Kocadon’u kürsüye davet eden Balaban, vakfa sunduğu destekler için Bodrum Ticaret Odası’na teşekkürlerini sunup, Bodrum Ticaret Odası Başkanı Mahmut Kocadon’a teşekkür plaketini takdim etti.

Sergi bitimi, mozaik atölyesi öğretmeni Ezgi Bal, mozaik atölyesi gönüllüleri Yevkine Berberoğlu Bulur, Sibel Meltem Boyacıoğlu, Alki Panikoğlu, Dilek Erbir, Ferhun Erbir, Mine Basat, Tülin Mertcan, Erdoğan Gökalp’a ve büyük bir özveriyle çalışan mozaik atölyesi öğrencilerine teşekkür belgeleri takdim edildi.

Oldukça yoğun ilgi ile karşılanan sergide ürünlerin çoğu açılış günü satıldı. Mozaik atölyesi öğrencileri, Kansu Nergiz, İsmigül Gers, Samet Çağlar, Begüm Çatalkaya, İrem Kaya, Ata Korhan Çiçekçisoy, Gizem Tanca, Ergun Kaan Ünaydın, Ece Bayındır, Emire Acar, Yavuz Büberci, Müge Özgen, Elvin Örkün, Begüm Akgül, Can Basat, Cüneyt Özyol ve Baran Keven’in mutluluğu görülmeye değerdi.

Büyük bir ilgi ile açılışını yapan ve beğeni toplayan mozaik sergisi 3 Haziran tarihinde Bodrum Ticaret Odasında sergilenmeye devam edecek.

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.