enflasyon emeklilik ötv döviz akp chp mhp

Kampa ziyaret gelen tilki’ye “dursun” adını verdi

Kampa ziyaret gelen tilki’ye “dursun” adını verdi

Marmaris siyasetinin son 30 yılının renkli siması Özat Akgül;  Taşlıca Serçe Limanı yakınlarında kurduğu kampta geceyi, yabani bir Tilki ile geçirdi.

Bodrum Gündem Haber

Siyaset hayatına Marmaris CHP’de başlayıp, uzun yıllar CHP’nin katırı olarak, yıllarca yükünü çeken ve kendi yorumuna göre yapılan haksızlıklara dayanamayıp Memleket Partisine geçen, benzer gerekçelerle bu kez Memleket partisinden de istifa ederek, siyaseten bağımsız kalan Marmaris siyasetinin ele avuca sığmaz çocuğu Özat Akgül’ün dün geceki ( 06 Ağustos 2022) sürpriz konuğu bir Yabani Tilki oldu.
Marmaris’te renkli kişiliği ve doğa ve çevreye verdiği önemle bilinen Özat Akgül;  bu kez Taşlıca Köyü mahallesi sınırları içerisinde bulunan Serçe Limanı mevkiinde kamp kurdu.  Yemek faslında bir ses duyan Akgül; kedi sanarak sesin geldiği yere baktığında, bir de ne görsün!.. Yanına gelen bir Tilki!..


Her hareketinden aç olduğu belli olan Tilki; Akgül’den geriye kalan tüm yiyecekleri yiyerek, sonrasında tekrar ormana gidip, karanlıkta kayboldu.
Tilki’ye “Dursun “ adını verdiğini söyleyen Akgül verdiği bilgide; “Görüyorsunuz. Doğal denge bir şekilde devam ediyor. Yeter ki insanlar işi karıştırmasınlar. Bende korkmadan yanıma gelen Tilki’yle, büyük bir keyifle yiyeceğimi paylaştım, hatta ona dokunacak, sevecek kadar da yaklaştım. O’na Dursun adını verdim. Nedenine gelince; doğa ve çevremizi korumalıyız. Bu Tilki de kendi doğal ortamında kalsın, doğada dursun diye.” dedi.

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.