Bodrum Gündem

BODTO Yönetim Kurulu seçimi gerçekleşti

BODTO Yönetim Kurulu seçimi gerçekleşti

BODTO “Yönetim Kurulu Başkanı- Yönetim Kurulu Asil/Yedek Üye, Birlik Genel Kurul Delegesi Asil/Yedek Üyesi, Disiplin Kurulu Asil/Yedek Üyesi seçimleri yapıldı.

Bodrum Gündem Haber

5174 Sayılı Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği ile Odalar ve Borsalar Kanunu’nun 84. maddesi gereği 2 Ekim 2022 tarihinde yapılan BODTO Organ seçimleri neticesinde Meslek Komitesi Asil Üyeleri ve Meclis Asil Üyeleri seçildi. 3 günlük itiraz sürecinin ardından Yönetim Kurulu Başkanı Mahmut Serdar Kocadon 6 Ekim Perşembe günü İlçe Seçim Kurulu’na giderek mazbatasını teslim aldı.

7 Ekim Cuma günü ise “Yönetim Kurulu Başkanı- Yönetim Kurulu Asil/Yedek Üye, Birlik Genel Kurul Delegesi Asil/Yedek Üyesi, Disiplin Kurulu Asil/Yedek Üyesi seçimleri yapıldı.

Mahmut Serdar Kocadon göreve yeniden seçildi

Seçim sonuçlarına göre Mahmut Serdar Kocadon yeniden Yönetim Kurulu Başkanlığı görevine seçildi. Konuyla ilgili açıklama yapan Başkan Kocadon, “Beni yeniden bu göreve layık gören meclis üyelerimize teşekkür ederim. Önümüzdeki hizmet döneminde Odamızı daha da geliştirmeye devam edeceğiz. Her zaman söylediğim gibi birlik ve beraberlik içinde olmak başarının anahtarıdır. Odamız organ üyeleri, üyelerimiz ve Oda çalışanlarımızla birlikte kalite bilinciyle çalışmaya devam edeceğiz.” şeklinde konuştu.

Meclis üyeleri Başkan Kocadon’u tekrar göreve seçilmesi nedeniyle tebrik ederken başarılı çalışmalarının devamını dileyerek Odanın geleceği için ellerinden gelen katkıyı vermeye hazır olduklarını belirttiler.

Yönetim Kurulu asil üyeleri

Seçim sonuçlarına göre belirlenen Yönetim Kurulu Asil Üyeleri ise İbrahim Akkaya, Mustafa Güneri, Gürkan Topan, Ahmet Atilla Serttaş, Erdem Ağan, Fatih Efe, Fatma Nur Tuncer ve Arif Ceylan Satı olarak açıklandı.

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.