Bodrum Gündem

Marmaris Belediyesi personellerine Stres ve Öfke Yönetimi eğitimi verildi

MARMARİS BELEDİYESİ’NDE GÖREV YAPAN ZABITALARA İLÇE HALKIYLA İLETİŞİMLERİNİ GÜÇLENDİRMEK, İŞ VERİMLİLİĞİNİ VE HİZMET KALİTESİNİ ARTTIRMAK AMACIYLA ‘STRES VE ÖFKE YÖNETİMİ’ KONUSUNDA HİZMET İÇİN EĞİTİM SEMİNERİ VERİLDİ.

Marmaris Belediyesi personellerine Stres ve Öfke Yönetimi eğitimi verildi
08.11.2022
0
A+
A-

Marmaris Belediyesi’nde görev yapan zabıtalara ilçe halkıyla iletişimlerini güçlendirmek, iş verimliliğini ve hizmet kalitesini arttırmak amacıyla ‘Stres ve Öfke Yönetimi’ konusunda hizmet için eğitim semineri verildi.

Marmaris Belediyesi Zabıta Müdürlüğü’nde görev yapan personele ‘Stres ve Öfke Yönetimi’ konularında hizmet içi eğitim verildi. Belediyenin psikoloğu İmge Küçük Bulut tarafından verilen eğitimde zabıtaların yaşadıkları ve yaşayabilecekleri durumlar karşısında öfke kontrollerini nasıl sağlaması ve stresle nasıl başa çıkması gerektiği anlatıldı. Armutalan Kültür Merkezi’nde gerçekleşen eğitime Zabıta Müdürü Muhittin Ergin ile birlikte 45 zabıta personeli katıldı.

İnsan Kaynakları ve Eğitim Müdürlüğü tarafından organize edilen eğitimin amacının bireylerin öfkelenmesine yol açan süreçleri anlamaları ve stres anında stresle başa çıkma becerisini kazanmaları olduğunu ifade eden psikolog Bulut, hizmet içi eğitimlerin süreceğini belirtti.

YK-Enerji-14062024
YK-Enerji-14062024
previous arrow
next arrow
Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.