Bodrum Gündem

Teşekkürler Muğla

Teşekkürler Muğla

Ak Parti Muğla İl Başkanı Kadem Mete, Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın katılımıyla düzenlenen toplu açılış törenine katılım sağlayan herkese teşekkür etti.

Bodrum Gündem Haber

AK Parti Muğla İl Başkanı Kadem Mete, Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın katılımıyla gerçekleştirilen toplu açılış törenine yaklaşık 50 bin kişinin katıldığını açıkladı.  Ak Parti Muğla İl Başkanı Kadem Mete’nin açıklamasında şu ifadeler yer aldı;

“Muğla’mız bugün Seydikemer’den Datça’ya, Marmaris’ten Bodrum’a kadar tek yürek halinde Menteşe ilçemize akın etti. Resmi rakamlara göre yaklaşık 50.000 hemşehrimiz ve meydana giremeyen binlerce vatandaşımız hava şartlarına aldırış etmeden Sayın Cumhurbaşkanımızı karşılamak üzere toplu açılış programımıza katıldı. Muğla’mız bir kez daha milletin adamını bağrına bastı.

Menteşe ilçemizde eşi görülmemiş bir coşku, eşi görülmemiş bir heyecan vardı bugün. Heyecanımızın yanı sıra İlimize kazandırılan onlarca projenin toplu açılışını gerçekleştirmenin haklı gururunu ve sevincini de yaşadık bugün.

Meydanların dli bir kez daha ifade etmiştir ki milletimizin Sayın Cumhurbaşkanımıza ve AK Partiye olan sevdası her geçen gün artarak devam etmektedir.

Muğla’mız 2023’ e emin adımlarla ilerlemektedir. Muğla’mız karanlığa değil aydınlığa doğru yol almaktadır. Bugün Muğla’mız güvenin, istikrarın ve daha güçlü bir Türkiye’nin teminatı olan AK Parti’den yana olduğunu meydanlardan tüm Türkiye’ye haykırmıştır.

Bu duygu ve düşüncelerle ilimize gelerek Muğla’mıza onlarca hizmeti kazandıran Saygıdeğer Cumhurbaşkanımıza şükranlarımı arz ediyorum. . Yatırımları ve ilimize gösterdikleri ilgilerinden dolayı kıymetli bakanlarımıza, Genel Başkan Yardımcılarımıza teşekkür ediyorum.

Ve bugün, “Yarın değil hemen şimdi “diyerek meydanlara akın eden ve meydanlara  sığmayan Bodrumlu, Dalamanlı, Datçalı, Fethiyeli, Kavaklıdere, Köyceğizli, Marmarisli, Menteşeli, Milaslı, Ortacalı, ,Seydikemerli, Ulalı, Yatağanlı hemşerilerimize sonsuz muhabbet saygı, sevgi ve hürmetlerimi sunuyorum.”

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.