Bodrum Gündem

İYİ Parti Adayı Mehmet Tosun’a Datça’da Coşkulu Karşılama

İYİ Parti Adayı Mehmet Tosun’a Datça’da Coşkulu Karşılama

İyi Parti Muğla Milletvekili Adayı Mehmet Tosun, seçim çalışmaları kapsamında gittiği Datça’da büyük bir coşku ve ilgiyle karşılandı.

Bodrum Gündem Haber

Bodrum’dan Datça’ya feribotla geçen Mehmet Tosun’u Datça Limanı’nda İYİ Parti İlçe Başkanı Recep Ceylan ve partilileri karşıladı.  Datça’da iki gün sürecek seçim çalışmalarına Karaköy Mahallesi’nden başlayan Tosun, Goca Osman’ın kahvehanesinde vatandaşlarla bir araya gelerek, sorunlarını, istek ve beklentilerini dinledi.  Dünyanın en güzel bademlerinin üretildiği, tarımın ve turizmin eşsiz cenneti Datça’da olmaktan büyük bir mutluluk duyduğunu söyleyen Mehmet Tosun, “Muğla’nın her ilçesinde, her mahallesinde, uğradığımız her kahvesinde hemşehrilerimizin sıcacık ilgisi ve güler yüzüyle karşılanıyoruz, mutlu oluyoruz. Bu ilginin, 14 Mayıs seçimlerinde tercihe dönüşmesini kalpten umuyorum. Bu sayede, Muğla’mızın her anlamda hak ettiği hizmeti almasını sağlamak, bizim boynumuzun borcu.” ifadelerini kullandı.

Bodrum İlçe Başkan Yardımcıları ile birlikte gittiği Datça’da esnaf ve vatandaşlarla sohbet eden İYİ Partili Tosun,  “Muğla’mızın hangi ilçesinde olursa olsun, esnafın da turizmcinin de çiftçinin de sanatçının da en büyük sorunu ve gündemi ekonomi. Hayat pahalılığı ve özellikle de artan kiralar karşısında milletimizin kazandığı para hızla eriyor.  Bizler, Millet İttifakı ve İYİ Parti’nin ekonomiyi yeniden ayağa kaldıracak, ayağı yere sağlam basan kadro ve projelerini vatandaşımıza anlatmaya gayret ediyoruz. Şu anda Muğla’da da tüm Türkiye’de olduğu gibi bir değişim beklentisi var ve bu beklenti dalga dalga yayılıyor. Milletimiz, 14 Mayıs’ta Türkiye’mizin geleceğine mühür vuracak. Biz de diyoruz ki, ‘Bir oy Kemal’e, bir oy Meral’e! 14 Mayıs akşamı, 13. Cumhurbaşkanı Kemal Kılıçdaroğlu olsun, İYİ Parti de o sandıklardan sizlerin desteğiyle birinci parti olarak çıksın. Muğla, tarımda da turizmde de ticarette de artık hak ettiği seviyeye kavuşsun.” diye konuştu.

İYİ Parti Muğla Milletvekili Adayı Mehmet Tosun, daha sona Datça Esnaf ve Sanatkarlar Odası Başkanı Cemal Demirtaş’ı ziyaret etti.

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.