Bodrum Gündem

Başkan Oktay’da Selimiye ve Bozburun’a ziyaret

Başkan Oktay’da Selimiye ve Bozburun’a ziyaret
06.06.2023
0
A+
A-

Selimiye ve Bozburun’da incelemelerde bulunan Marmaris Belediye Başkanı Mehmet Oktay, “Turizme daha iyi bir hizmet verebilmek adına çalışmalarımız sürüyor” dedi.

Bodrum Gündem Haber

Marmaris Belediye Başkanı Mehmet Oktay, Selimiye ve Bozburun’da incelemelerde bulundu.  Selimiye’de yapımı tamamlanan sahil bandı ikinci etabında ilgili incelemelerde bulunan Oktay, birim amirlerinden bilgi aldı. Ardından Bozburun’a geçen Oktay burada da kıyı şeridi meydan çalışmaları ve yat bağlama iskelelerinin çalışmalarını denetledi. Bölge sakinleriyle bir araya gelen Oktay, “Selimiye ve Bozburun’u ziyaret ederek hem yapılan çalışmayı denetledik hem de bölge sakinlerimizin düşüncelerini dinledik. Eksik noktalarla ilgili notlarımızı alırken vatandaşlarımızın çalışmayla ilgili memnuniyetini duymak bizi de çok mutlu etti” dedi.

Selimiye Sahili Konfora Kavuştu

Selimiye Muhtarı Ahmet Coşkun ile birlikte mahallede incelemelerde bulunan Başkan Oktay, geçen yıl ilk etabı yapılan sahil yolu çalışmasının tamamlandığını söyleyen Oktay, “Bölge halkının talepleri doğrultusunda yapılan çalışma kapsamında 340 metrelik yolda eskimiş ve yıpranmış döşemenin üzerine taş desen baskı beton uygulaması yapıldı ve dekoratif göbekler yerleştirildi. Geçtiğimiz yıl da 270 metrelik kısmı yapılan 600 metrelik sahil bandı sayesinde Selimiye bu yaz misafirlerini daha konforlu ve modern bir ortamda ağırlayacak” dedi.

Hedef Turizme Daha İyi Hizmet

Başkan Mehmet Oktay Bozburun Mahallesi’ni de ziyaret etti. İskelelerin revizyonu kapsamında Fen İşleri Müdürlüğü’nce yürütülen çalışmaları inceleyen Oktay, geçen yıl iki etabı yapılan iskelenin 170 metre uzunluğundaki üçüncü etabının da kısa sürede bitirileceğini belirterek, “Turizme daha iyi bir hizmet verebilmek adına çalışmalarımız sürüyor” dedi. Oktay’a Bozburun Muhtarı Duran Güleç de eşlik etti.

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.