enflasyon emeklilik ötv döviz akp chp mhp

Kayıp Sembol BAB-I ALİ KİTAPEVİNDE…

KAYIP SEMBOL Kitabını, BAB-I-ALİ KİTABEVİ Evinize kadar teslim ediyor..

Kayıp Sembol BAB-I ALİ KİTAPEVİNDE…
11.12.2009
0
A+
A-

 Kayıp Sembol


Dan Brown; Da Vinci Şifresi, Melekler ve Şeytanlar′dan sonra Kayıp Sembol’de insanğ buy Propranolol online ın yüzyıllardır beklediği bir gerçeğin peş cheap Propranolol inde… Harvard Simgebilim Profesörü Robert Langdon, Kongre Binası′nda konferans vermesi için yakın bir arkadaşından davet alır. Ancak, Washington′a varır varmaz oldukça garip bir durumla karşı karşıya kalan profesör, kendini korkunç bir oyunun ortasında bulur.


Kongre Binası’na bırakılmış olan bir sembolün -yakın arkadaşı Peter Solomon′ın kesik eli- varlığını haber veren bir telefon, Langdon′ı hiç de yabancısı olmadığı bir dünyaya davet etmektedir. Antikçağlarda kullanılan bu sembolik çağrı, daveti alan kişiyi ezoterik bilgeliğin hüküm sürdüğü, çok eskilerde kalmış kayıp bir dünyaya sürükleyecektir. Sonu belli olmayan bu mistik daveti arkadaşını kurtarmak için kabul eden Langdon, bir anda masonik sırların, saklı kalmış tarihin ve o güne dek görmediği yerlerin gizli dünyasında inanılmaz bir gerçekle yüzleşmek zorunda kalır.


 


Artık cevaplanması gereken sorular vardır: İnsanlığın Altın Çağı, açılmaması gereken bir kapının aralığından sırlarıyla birlikte yok mu olacak, yoksa hikmetin ışığında tüm soruların cevapları mı bulunacaktır? Buy cheap Topamax


 


 


KAYIP SEMBOL


Babıali Kitabevi’nden temin edebilirsiniz. Dilerseniz adresinize teslim.


Sipariş için : 0252- 316 07 22


                     0533-365 20 01

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.