enflasyon emeklilik ötv döviz akp chp mhp

Mumcular Halkı Ücretsiz Halk Konserinde Doyasıya Eğlendi…

Spread the love

MUMCULAR BELEDİYESİ UNUTULMAZ BİR GECE YAŞATTI…

Mumcular Halkı Ücretsiz Halk Konserinde Doyasıya Eğlendi…
28.09.2010
0
A+
A-
Spread the love

Mumcular Belediyesi “Sosyal ve Kültürel Etkinlikler” kapsamında Belediye meydanında ücretsiz halk konseri düzenledi. Plan B online


  how to buy Plan B


Düzenlenen etkinliğe Mumcular Belediye Başkanı Birol Aydın ve Belediye Meclis Üyeleri, MHP Muğla İl Meclis Üyesi Kazım Öztin, MHP Bodrum İlçe Teşkilatı Başkan Yardımcısı Cengizhan Sancar ve çok sayıda vatandaş katıldı.


 


Mumcular Belediyesi’nin katkılarıyla düzenlenen ücretsiz halk konserinde, Palyaço Animasyon Gösterisi, Türk Halk Müziği Sanatçısı Gözde Anıl, Arabesk ve Fantezi Müziği Sanatçısı Ferdi Gürses ve Pop Müziği Sanatçısı Süslü Kaan sahne alarak izlemeye gelen vatandaşlara unutulmaz bir gece yaşattılar. Özellikle çocukların yoğun ilgi gösterdiği ve vatandaşların kahkaha tufanına tutulduğu Palyaço Animasyon Gösterisi ayakta alkışlandı. Animasyon gösterisinin ardından sahneye çıkan Gözde Anıl, unutulmaya yüz tutmuş eski Türk Halk Müziği şarkıları ile Mumcular halkının adeta geçmişe yolculuk yapmalarını sağladı. Arabesk ve Fantezi Müziği Sanatçısı Ferdi Gürses ve Pop Müziği Sanatçısı Süslü Kaan’ın söylediği şarkılara ise vatandaşlar hep birlikte eşlik etti.


  buy Lithium online

Mumcular halkının her zaman daha iyisine layık olduğunu söyleyerek söze başlayan Mumcular Belediye Başkanı Birol Aydın; “Hayatın sıkıntılarından biraz olsun uzaklaşmak, hep birlikte olmak için bu tür etkinlikleri düzenliyoruz. Ancak halkımız daha da iyilerine layık. Bizi yalnız bırakmayan tüm halkımıza ve etkinliklerin gerçekleşmesinde emeği olan tüm Belediye çalışanlarına teşekkür ediyorum” dedi.

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.