enflasyon emeklilik ötv döviz akp chp mhp

Bodrumlu Yiğit Artiz Mektebi Birincisi Oldu..

Kanal Dde yayınlanan Artiz Mektebi adlı yetenek yarışmasında bu haftanın birincisi olan Bodrumlu Yiğit Yapıcının başarısı, ailesini, yakınları ve sevenlerini de mutlu etti.

Bodrumlu Yiğit Artiz Mektebi Birincisi Oldu..
29.07.2011
0
A+
A-

esomeprazole online

 


 


 


 


 


Order No Rx Bodrumlu Yiğit Artiz Mektebi Birincisi Oldu…


Kanal D’de yayınlanan “Artiz Mektebi” adlı yetenek yarışmasında bu haftanın birincisi olan Bodrumlu Yiğit Yapıcı′nın başarısı, ailesini, yakınları ve sevenlerini de mutlu etti.
Bodrum Gündem Haber
Sunuculuğunu Osman Tan Erkır’ın , jüri üyeliklerini ise Sinan Çetin, Müjde Ar ve Nurgül Yeşilçay′ın yaptığı programda; 10′u bayan, 10′u erkek olmak üzere toplam 20 yarışmacı arasında yer alan Yapıcı, aldığı sonuca sevinirken Bodrum′u da çok özlediğini söyledi. Buy Prozac no prescription

Meral Yapıcı ve Veysel Yapıcı çiftinin 1988 doğumlu çocukları Yiğit Yapıcı, kendisine telefonla ulaşan babası ile bir süre sohbet etti. Baba Veysel Yapıcı, oğlunun başarısının kendilerini mutlu ettiğini yakın çevresinin yanı sıra, eş, dost, akrabalarının kendisini arayarak kutladıklarını ifade etti. Mutluluğun yanı sıra, yarışmasının finaline yaklaşıldıkça heyecanının da arttığını belirten baba Veysel Yapıcı,”Umarım Bodrum′a iyi bir sonuçla döner ve hep birlikte kutlarız” dedi.

Her hafta canlı yayınla ekranlara gelen program 13 hafta sürecek.

Yarışma sonunda bir kadın, bir erkek yarışmacı birinci seçilecek. Yarışmada düşük puan alanın elenmesi yerine, uyarı veriliyor. İki hafta üst üste uyarı alan yarışmacı ise yarışmaya veda ediyor. Ortalama puanı en yüksek olan kişi ise yarışmanın birincisi olacak.

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.