enflasyon emeklilik ötv döviz akp chp mhp

9. Bodrum Uluslar arası Bale Festivalinin Ardından..

Bodrum Belediyesinin ev sahipliğinde ve destekleriyle Devlet Opera ve Balesi Genel Müdürlüğü tarafından düzenlenen 9. Bodrum Uluslararası Bale Festivali sona erdi.

9. Bodrum Uluslar arası Bale Festivalinin Ardından..
08.09.2011
0
A+
A-


 

 

9. Bodrum Uluslar arası Bale Festivalinin Ardından…

 


Bodrum Belediyesi’nin ev sahipliğinde ve destekleriyle Devlet Opera ve Balesi Genel Müdürlüğü tarafından düzenlenen 9. Bodrum Uluslararası Bale Festivali sona erdi.


 


Plan B online

Bodrum Gündem Haber


15 Ağustos – 3 Eylül 2011 tarihleri arasında 6 prodüksiyonun 9 temsil ile sergilendiği festivale katılım büyük oldu. Bodrum Kalesi Kuzey Hendeği Sahnesi’nde her temsil adeta kapalı gişe sergilendi. 


 


esomeprazole online 9. Bodrum Uluslararası Bale Festivali’nin sona ermesi nedeniyle Devlet Opera ve Balesi Genel Müdürü Prof. Rengim Gökmen ve Genel Müdür Yardımcısı Nilgün Çelebi, Bodrum Belediye Başkanı Mehmet Kocadon’u makamında ziyaret ederek teşekkür ettiler. Prof. Rengim Gökmen önümüzdeki sene 10. yılını kutlayacak olan festival için şimdiden sürprizleri olduğunu belirtip şunları söyledi” Seneye daha güzel bir sahnede ve daha çok seyirci karşısında oynayacağımız için ayrı bir mutluluk duyuyoruz. Bodrum, Bodrum Uluslararası Bale Festivali ile yurtdışında da yarı bir üne sahip. Bunu temsilleri izlemeye gelen seyircilerden öğrendik. Bu bize ayrı bir gurur verdi. Yeni sahnenin açılışını da bir bale ile yapmak isteriz”dedi.


 


misoprostol tablets

Devlet Opera ve Balesi Genel Müdür Yardımcısı Nilgün Çelebi de sahnenin büyümesiyle açılışı “Kuğu Gölü” balesiyle yapabileceklerinin sinyalini verdi.


 


 

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.