enflasyon emeklilik ötv döviz akp chp mhp

YANLIŞ ADAM?

16.08.2012
0
A+
A-

Heval; Marksist-Leninist PKK dilinde, ?yoldaş? anlamında kullanılır.

Ulan heval,  yıllarca bu memleketin ekmeğini yedin, suyunu içtin. Cibilliyetin gereği, hem ekmek yediğin kaba pisledin, hem kendi insanlarını öldürdün,
hem de yanlış adamı kaçırıp kendini dünyaya rezil ettin.
Kaçırdığın zaten senin adamın, baksana ?bizi unutma abi? diye uğurlamışsın adamı. Osman Baydemir?e yaptığını ona da yapacak idiysen niye kaçırdın? Haber gönderirdin yeter de artardı bile, koşarak gelirdi nasılsa. Neyse, bundan böyle o da ?konuşamayacaklar? sınıfına girdi.
Bak heval, yakında nasılsa işin bitecek. Bu iş böyle gitmez. Seni en kısa zamanda, tarihte daha önce yaptıkları gibi hem Amerikalı, hem de İngiliz işverenlerin satacaklar.  Bizimle baş başa kalacaksın. O zaman sana, öldürdüğün Türk-Kürt kardeşlerinin hesabı bu dünyada mutlaka ve  muhakkak sorulacak.
Öteki tarafta işin daha da zor. Kahpece, mayınla-tuzakla öldürdüğün şehitler-gaziler sana nasıl hesap sorarlar orasını bilemem.

Twitter diye bir şey var heval, son günlerde orada en çok yazılan ne bilir misin;
?Hayali Kürdistan olanın, Mekanı Kabristan olur??
Kim demişse doğru demiş. Eee bu iş böyle heval, dünyanın hangi ülkesinde olursa olsun, ekmeğini yediği halde vatanına ihanet eden hain, ekmek yediği yerden kurşunu yer. (Hayda rinna rinna rinanay?) Order Clonidine Online

Heval, bilirsin bizde demokrasi var. Türk Milleti olarak bazen hata yapıp yanlış adamları başımıza getiriyoruz, sonra da kurtulamıyoruz. Bir daha adam kaçıracaksan sana bir liste vereceğim, kod adlarını veriyorum onlara dikkat et, yanlış adam kaçırıp hem komik duruma düşme, hem de bizi boşu boşuna uğraştırma. Tamam mı heval !…

*Kayserili, ama Kayseri doğumlu değil. Baba tarafından Siirtli Arap, ana tarafından sonradan Müslüman olmuş Ermeni kökenli biri.  Kod adı; Retin-A without prescription Koloni.

*Manisalı ama Manisa doğumlu değil. Tunceli kökenli Kürt ailenin Menemen?de yaşamış bir kolunun torunu. Kod adı; Kubilay?

*Vanlı ama Van doğumlu değil. Kürt-Arap melezidir.  ?Ben Kürtçülerin yeni Prensiyim? deyip, Kürtçe şarkılarla eğitim-öğretim dönemini açan biridir.
Üç-beş memed ona bir güzellik yaparsa, yerinden bile kalkmaz.
Kod adı; buy Premarin online Delik Teneke?

Bak heval, kaşınma şimdilik bunlarla yetin. O dediğini unut. Onun yakınları, sinemaya bile 150-200 polisle gidiyor. Senin kandilindeki çıyanlarının sayısı kadar, bir sürü kahraman vatan evladı onu koruyor. Hem de 7/24?
Bankamatik gibi, kesintisiz hizmet?

Haydi heval, hiç olmazsa ölmeden bu fani dünyada memleket için hayırlı bir iş yap bakalım? Anladın sen onu, değil?…

Sağlık ve başarı dileklerimle

15 Ağustos 2012
[email protected]

Yazarın Diğer Yazıları
Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.