enflasyon emeklilik ötv döviz akp chp mhp

UNİVERSAL HOSPİTAL?DA YENİ YÖNETİM İŞ BAŞINDA

26.04.2013
0
A+
A-

 

Muğla?nın Bodrum ilçesinde 13 yıl önce hizmete giren Vatan Hastaneler Gurubu?na bağlı Üniversal Hospital Bodrum?da yeni yönetim göreve başladı.

Bodrum Gündem Haber

Universal Hospital Bodrum hastanesi Başhekim, 4 Başhekim Yardımcısı ve Genel Müdür Yunus Türker’den oluşan bir icra kurulu tarafından yönetilecek.

Yeni dönem başhekimi Beyin ve Sinir Cerrahisi Uzmanı Op. Dr. Ahmet Nur Tural oldu. Kardiyoloji Uzmanı Prof. Dr.Osman Akdemir, Kadın Hastalıkları ve Doğum Uzmanı Op. Dr. Tahir Ateş, Genel Cerrahi Uzmanı Op. Dr .Birol Esen, Ortopedi ve Travmatoloji Uzmanı Op. Dr. Muaffak Bağdatlı Başhekim Yardımcılıkları görevlerine getirildiler.

Başhekim Tural yaptığı açıklamada Universal Hospital Bodrum hızla gelişmekte olan Bodrum Yarımadasında yerli ve yabancı herkese yüksek teknoloji ile tüm branşlarda uzman doktorlarla sağlık hizmeti vermeye devam edecek. Giderek artan hasta sayısı nedeniyle daha kaliteli bir sağlık hizmeti vermek için yeni ve dinamik bir oluşum içindeyiz. Bu yılda  yeni branş hekimleri ile kadrolarımızı güçlendireceğiz? dedi.

.

ETİKETLER:
Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.