enflasyon emeklilik ötv döviz akp chp mhp

B.A.L Sporda da Başarıdan Başarıya Koşuyor…

01.12.2014
0
A+
A-

bal ödüle doymuyor (1)

Bodrum Anadolu Lisesi  Masa Tenisi Erkek Takımı Muğla birincisi olurken, okul kız takımı da Muğla ikincisi olarak çifte başarıya imza attılar. Ayrıca Okul Basketbol Takımı da Bodrum’da yapılan Lisesler Arası basketbol müsabakalarından gurup birincisi oldu.

Çiçek Bozoğlu/Bodrum Gündem 01/12/2014

Bodrum’un en başarılı lisesi olan Bodrum Anadolu Lisesi söğrencileri, üniversiteye yerleşmede gösterdikleri başarılarının ardından sportif alanlarda da bir biri ardına aldıkları ödüllerle akademik başarılarını taçlandırldılar.

Masa Tenisinde Muğla’da B.A.L’dan Daha İyisi Yok… buy Lithium

Bodrum Anadolu Lisesi öğrencileri, Muğla’da yapılan   Okullar arası Masa Tenisi İl Birinciliği müsabakalarında  rakip okullarla kıyasıya mücadele ettiler. Genç Erkeklerde  Bodrum Anadolu Lisesi birinci olurken Atatürk M.T Anadolu Lisesi ikinci, Muğla Anadolu Lisesi üçüncü ve Ömer Özyer Anadolu Lisesi dördüncü oldu. Bununla  birlikte Masa Tenisi Genç Kızlarda ise  Fethiye Ömer Özyer Anadolu Lisesi birinci, Bodrum Anadolu Lisesi ikinci, Fethiye Belediye Fen Lisesi üçüncü ve Köyceğiz Fen Lisesi dördüncü olarak Gruplarda il temsilcisi olamaya hak kazandılar.

cheap Paxil B.A.L. Bodrum’un Örnek Okuludur… order Colchicine

Bu sabah Muğla’da yapılan masa tenisi müsabakalarında birincilik ve ikincilik alan okul takımı ile Bodrum’da yapılan Basketbol yarışlarında gurup birincisi olan Okul basketbol takımı öğrencilerine teşekkür eden Okul Müdür Vekili Hatice Orman, öğrencilerinin sportif alanda sergiledikleri performanstan dolayı kendilerini tebrik etti. Orman “Bodrum Anadolu Lisesi öğrencileri her alanda olduğu gibi spor faaliyetlerinde de Bodrum’un örnek okulu olduklarını aldıkları il ve Bodrum birinciliği ile kanıtladılar. Çocuklarımız ders başarılarının yanında sosyal faaliyetlerde de okulumuzun adını duyurdular.  Öğrencilerimizin başarılarının 2015 LYS sınavında da %100 başarı elde ederek 2013’te olduğu gibi tekrar il birincilerini çıkartmayı hedefliyoruz” dedi.

Bodrum Anadolu Lisesi Basketbol Erkek takımı, Bodrum’da liseler arası yapılan müsabakaların ardından ilçe gurup birincisi oldu. Dört maçta dört galibiyet alarak gurup birincisi olan Bodrum Anadolu Lisesi baskotbol Okul Takımı Muğla’da yapılacak olan gurup karşılaşmalarında Bodrum’u temsil etmeye hak kazandı. Okul Beden Eğitimi öğretmeni Mustafa Öksüz tarafından çalıştırılan Okul  Basketbol Takımının ilde de aynı başarıyı göstermesi bekleniyor. Okul Beden Eğitimi öğretmeni Mustafa Öksüz, basketbol takımında çalışan öğrencilerinin çok gayretli olduğunu, ders başarılarının da en az sporcu kimlikleri kadar iyi olduğunu belirtti.

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.