Bodrum Gündem

ÜNLÜ ROCKÇI İHTİYAR HEYETİNE ADAY OLDU…

01.03.2016
0
A+
A-
özlem tekin mahalle ihtiyar heyeti adayı (4)
Uzun süredir Bodrum’da yaşayan ünlü rock müzik sanatçısı Özlem Tekin, yaşadığı bölgeye katkı sağlamak için Mahalle İhtiyar Heyeti adayı oldu.
Bodrum Gündem Haber
Bodrum Belediye Meclisinin aldığı karar doğrultusunda İlçede 11 yeni muhtarlık oluşturulacak. İlçe Seçim Kurulu tarafından alınan karara göre, 11 yerde Muhtarlık ve Azalık seçimi 6 Mart günü gerçekleştirilecek. Toplam 32 bin 909 seçmen 91 sandıkta oy kullanacak.
Gündoğan Mahallesinden ayrılan ve yeni kurulacak olan Farilya ve Küçükbük mahallerinde de seçim çalışmaları hızlandı. Küçükbük Mahalle Muhtarlığına aday olan 3 kişiden bir olan Ali Akbulut’un listesinde ise seçimlerin en renkli siması yer alıyor.
purchase cheap Baclofen özlem tekin mahalle ihtiyar heyeti adayı (7)SOKAK HAYVANLARI İÇİN ÇALIŞACAĞIM… buy methotrexate
799 seçmenin oy kullanacağı Küçükbük’te, kendisine gelen görev teklifini kabul ederek aday olan ünlü rock sanatçısı Özlem Tekin, seçilirse özellikle çevre ve hayvanlar için çalışacağını söyledi. Sokak hayvanlarına yönelik bir projesi olduğunu ifade eden Özlem Tekin; “Ben çevre görüntüsü, güzellik işte çöptü, tadilattı vesaire onların toparlanması ve en önemlisi sokak hayvanları için çalışacağım. Bodrum, hayvanlarla yaşayan bir yerdir. Bodrum, kedili ve köpekli bir yerdir. Biz köpeklerle birlikte yaşarız, kedilerle yaşarız. Yazın gelince herkes jandarmaya şikayet etmeye başlıyor ama ben o görevi üstüme aldım. Küçükbük’ü yazın insanları, yazlıkçıları rahatsız etmeyecek şekilde o köpekleri kedileri başka bir yere taşıyacağım. İnşallah muhtarımız bana bir yer ayırıyor, çok güzel bir yer yapıyor. Felaket çalışacağız, barınak yapacağız. Sadece yazlık ama o köpekleri kedileri öyle hapislerde barındırmam. Yazın alırım, güzel beslerim orada eğlendiririm, hatta eğitirim ondan sonra kışın bırakırım ona göre yazlıkçılar.” dedi.
Yazlıkçıları bu konuda rahat ettireceğini sözlerine ekleyen Tekin, hep birlikte Küçükbük’ü güzel ve örnek bir mahalle yapacaklarını ifade etti. Sanat çalışmaları hakkında da bilgiler veren Özlem Tekin, artık albüm yapmadığını belirterek şunları söyledi: “Albüm artık yapmıyorum. Çünkü cebimizden çıkıyor paralar, çünkü internetten indiriyorsunuz. Çünkü afedersiniz çok para kaybediyoruz. Üstüne de para koyamıyoruz. Artık bu yüzden yapamıyoruz ama konserlerimiz devam ediyor”
özlem tekin mahalle ihtiyar heyeti adayı (3)MUHTARLIK MAAŞI İHTİYAÇ SAHİPLERİNE… misoprostol online
Mahalle sakinlerinden sanatçı Özlem Tekin’in aza adaylığı teklifini kabul etmesinden dolayı çok mutlu olduklarını ifade eden Muhtar Adayı Ali Akbulut, kazanmaları halinde özellikle yardıma muhtaç ailelere destek olacaklarını vurgulayarak bazı projeleri hakkında şu bilgileri verdi: “Sosyal sorumluluk projesi olarak bu işe hep birlikte başladık. Birçok projemiz var, mesela muhtarlık maaşını bile almayıp burada yardıma muhtaç ailelere vereceğiz. Bu bölgede her sitenin okutabileceği bir iki öğrenci mesela bazı bölgelerde var, her apartman bir iki çocuk okutuyor. Burada da yardıma muhtaç aileler var onlarla ilgili de bir çalışmamız olacak. Neden burada da her site iki tane öğrenci okutmasın, destek olmasın”
Seçime giren muhtar adayı ve aza adaylarına destek olan Küçükbüklüler de seçimlerden sonra yeni oluşacak yönetimle Küçükbük’ü örnek bir mahalle yapacaklarını vaat ettiler.
Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.