enflasyon emeklilik ötv döviz akp chp mhp

BODRUM CAMPUS OASİS’TE HİZMETE GİRDİ…

bodrum kampüs (3)“Bodrum Campus” Ural Eğitim Merkezi, Oasisi AVM de resmen hizmete girdi.

Bodrum Gündem Haber 

Eğitim merkezinin, açılış kokteyline; eğitim camiası üyeleri, öğrenci velilerinin yanı sıra, Bodrum protokolünden, Bodrum Deniz Ticaret Odası Başkanı Gündüz Nalbantoğlu, Bodrum Otelciler Derneği Genel Sekreteri Orhan Kavala, CHP İlçe Başkanı Recai Seymen, CHP Kadın Kolları Başkanı Emel Çakaloğlu, Oasis AVM Genel Müdürü Mazhar Vardar, iş adamı Sinan Dayıoğlu ve çok sayıda konuk katıldı.

Bodrum Campus, farklı ve yenilikçi bir eğitim kurumu olarak Oasis Kültür ve Alışveriş Merkezi zemin katında eğitimlerine başladı. Kendilerini Goca Bodrumlu olarak tanımlayan firma yetkilileri, Bodrum’a ait değerleri kaybetmeden, Bodrumluluğa sahip çıkarak eğitimlerini düzenliyor ve eğitim içeriklerini buna göre oluşturduklarını belirtiyorlar.

“Bodrum Campus” bünyesinde Ural Öğrenci Etüt Eğitim Merkezi ile İlkokul ve Ortaokul öğrencilerine yönelik eğitim hizmetlerini yürütüyor.Kişisel Gelişim Eğitimleri Bölümü ile de sektöre getirdiği yenilikçi ve güçlü yanını çözüm ortakları Bilgi Üniversitesi Yaşam Boyu Öğrenme Merkezi Bilgi-Eğitim ve Kadir Has Üniversitesi ile ortak sertifika programları yanı sıra, birçok Atölye Programlarını Bodrumlulara sunuyor.

Eğitim Merkezi kurucusu olan avukat Hüseyin Ural Aküzüm konuklara yönelik olarak bir konuşma yaparak eğitim kadrosunu konuklara tanıttı. Aküzüm, “Bizler eğitimde kaliteyi sizlere yaşatmayı hedefliyoruz. Başarı yolculuğuna birlikte çıkalım.” dedi.

 

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.