enflasyon emeklilik ötv döviz akp chp mhp

38 MADALYA İLE BODRUM’UN GURURU OLDULAR…

38-madayla-ile-bodrumun-gururu-oldularBodrum Yüzme Ve Su Sporları Kulübü öğrencileri bir buçuk ayda Türkiye’nin çeşitli yerlerinde katıldıkları yarışmalarda 38 madalya alarak Bodrum’un gururu oldular.

Bodrum Gündem Haber

18-19 Mart 2017 tarihlerinde Muğla ili Okul Sporları Küçükler ve 13-14 NİSAN 2017 tarihinde Muğla ili Okul Sporları Yıldızlar Yüzme Yarışlarıyla başlayan yarış maratonunda bir buçuk ay içinde katıldığı beş yarıştan başarılı sonuçlar alarak dönen Bodrum Yüzme ve Su Sporları Kulübü madalyaya doymadı.

Küçükler Okul Sporları yarışında Zeynep Ülkü Çiçek, Efe Durateymur ve Zeynep Cebeciler ; 3 altın

1 gümüş, 4 bronz, Yıldızlar Okul Sporları il yarışlarında Egemen Çetinkol, Ali Tanman, Emre Şahin, Demir Kesici, Derin Caner ve Y. Eren Özsu;  12 altın, 7 gümüş ve 5 bronz madalya, kazandı.

23 Nisan Şenliklerinde Zeynep Ülkü Çiçek, Bihter Kesici ve Ecenaz  Dikan ise her girdikleri yarıştan altın madalya alarak toplamda 6 altın madalya ile Bodrum’u  başarıyla temsil ettiler.

Takım kaptanı Aysu Türkoğlu Muğla’nın Dalyan İlçesinde 30 Nisan’da  yapılan Açıksu Yüzme yarışında bayanlar 14-18 yaş grubu ve genel klasmanda  4.olarak Bodrum’un ve kulübünün  adını Açıksu deniz yarışlarında da herkese duyurdu.

Son olarak da Yıldızlar Okul Sporları yarışının 2. Ayağı olan yarı finallerde 5-6 Mayıs 2017 tarihinde Isparta ilinde okullarını temsil eden sporcular aldıkları başarılı sonuçlarla hem antrenörleri  Boğaç Sülün’ü hem de ailelerini sevindirerek gelecek için umut verdiler.

TED Bodrum Koleji öğrencileri Egemen Çetinkol  50m ve 100m serbest stilde, Ali Tanman ise 50m ve 100m sırtüstü stilde, Ağustos ayında İstanbul’da yapılacak olan Türkiye Yaz Yüzme Şampiyonası’na katılmaya hak kazandılar.

Kulüp Başkanı ve antrenör  Boğaç Sülün” Başarı yolunda emin adımlarla yürüdüklerini, çok çalışarak Bodrum için büyük başarılar elde edecek sporcular  yetiştirdiklerini ve tüm Bodrum’lu çocukları yüzme sporu yapmaya çağırdığını” söyledi.

38 MADALYA İLE BODRUMUN GURURU OLDULAR  (4)YARIŞ SONUÇLARI:

18-19 Mart 2017 Küçükler Okul Sporları-(MUĞLA kısa kulvar)

Zeynep Ülkü Çiçek:  (TED Bodrum Koleji)

100m kelebek        01:41.40(1.)

200m karışık           03:17.59(1.)

50m kelebek           00:40.60(1.)

50m serbest            00:36.94(4.)

Zeynep Cebeciler  :  (Türdü 100.Yıl Ortaokulu)

100m kelebek         01:59.00(3.)

200m serbest          03:12.16(2.)

100m kurbağa         01:57.59(4.)

200m karışık            03:50.43(3.)

Efe Durateymur    :  (Özel Fen Bilimleri Ortaokulu) 

50m serbest            00:41.09(6.)

50m kurbağa           00:55.93(5.)

100m serbest          01:31.64(5.)

100m kurbağa         01:57.71(4.)

13-14 Nisan 2017 Yıldızlar Okul Sporları-(MUĞLA kısa kulvar)

Egemen Çetinkol:   (TED Bodrum Koleji)

100m serbest       01:00.36 (1.)

200m serbest        02:17.48(1.)

50m serbest          00:26.81(1.)

50m kelebek         00:29.13(1.)

Ali Tanman           :  (TED Bodrum Koleji)

200m sırt              02:36.08(2.)

100m sırt              01:07.71(2.)

100m kelebek      01:24.13(3.)

50m sırt                 00:30.67(2.)

M.Emre Şahin     :  (TED Bodrum Koleji)

400m serbest       05:17.46(3.)

200m serbest       02:23.74(2.)

200m kelebek      03:02.50(2.)

100m kelebek      01:15.60(2.)

Demir Kesici        :  (Profilo Marina Ortaokulu)

400m serbest      05:34.05(4.)

200m serbest      02:41.03(5.)

200m sırt              02:44.77(4.)

Derin Caner         :  (Mahinur Cemal Uslu Ortaokulu)

200m kurbağa     03:38.15(1.)

200m karışık        03:32.61(3.)

100m kurbağa     01:39.24(2.)

Y.Eren Özsu         :  (Bodrum Bahçeşehir Koleji)

100m serbest      01:42.13(12.)

100m kurbağa     01:54.95(5.)

50m kurbağa       00:50.33(4.)

23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı Şenlikleri –(MUĞLA)

Zeynep Ülkü Çiçek :

25m serbest         00:16.23(1.)

25m sırt                 00:19.31(1.)

Bihter Kesici            :

25m serbest          00:18.85(1.)

25m sırt                 00:23.01(1.)

Ecenaz Dikan          :

25m serbest          00:18.66(1.)

25m sırt                  00:22.56(1.)

30 Nisan Dalyan Açıksu Yarışı

Aysu Türkoğlu

2140m                   39:24.00(4.)

5-7 Mayıs Okul Sporları Yüzme Yarı Final Yarışı(ISPARTA-Uzun Kulvar)

Egemen Çetinkol       : (TED Bodrum Koleji)

50m kelebek         00:30.27(6.)

50m serbest          00:27.53(3.)

100m serbest        01:02.38(7.)

200m serbest        02:21.94(9.)

Ali Tanman                  :  (TED Bodrum Koleji)

200m kurbağa       03:28.46(12.)

200m sırt                02:44.60(7.)

100m sırt                01:10.51(3.)

50m sırt                  00:31.52(2.)

M.Emre Şahin               :  (TED Bodrum Koleji)

400m serbest        05:35.16(12.)

200m serbest        02:32.02(13.)

200m kelebek        03:24.46(10.)

100m kelebek        01:20.42(10.)

Derin Caner                    :  (Mahinur Cemal Uslu Ortaokulu)

200m kurbağa        03:38.07(16.)

 

 

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.