enflasyon emeklilik ötv döviz akp chp mhp

MUMCULAR’DA BOĞA GÜREŞİNE DAVETLİSİNİZ…

MUMCULAR’DA BOĞA GÜREŞİNE DAVETLİSİNİZ…

 

KARAOVA BOĞA GÜREŞİ FESTİVALİGeçtiğimiz yıl ilki düzenlenen Karaova Boğa Güreşi Festivalinin ikincisi bu yıl 6 Ağustos’ta Mumcular Arena’da yapılacak.

Bodrum Gündem Haber

Turanlar Mobilya sponsorluğunda yapılacak olan boğa güreşinin geliri Karaovaspor Kulübüne aktarılacak.

Tertip Komitesi Başkanlığını Karaova Mahalle Muhtarı Mehmet Karan’ın yaptığı deve güreşi festivalinde birinci gelecek boğa sahibine 4 bin Lira ödül verilirken, ikinciye 2 bin, üçüncüye de bin iki yüz elli liralık ödül verilecek.

Güreşler; baş, baş altı, büyük orta, küçük orta, büyük ayak, küçük ayak, deste ve tozkoparan kategorilerinde gerçekleşecek.

BEKİR SAMİ TURANGeçtiğimiz yıl ilk kez düzenlenen boğa güreşi festivaline Türkiye’nin çeşitli illerinden 80 boğa katılmıştı. Karaova Spor Kulübü Başkanı Bekir Sami Turan,   önümüzdeki hafta Pazar günü yapılacak festivalle ilgili olarak “Tüm gelirleri spor kulübümüze aktarılacak ve Turanlar mobilya sponsorluğunda yapılacak olan, yılın büyük boğa güreşine tüm güreş severler ve tüm halkımız davetlidir. Bu yıl festivalimize 120 boğayı davet ettik. Spor kulübümüz için bir destek de siz olun”  çağrısında bulundu.

Yorumlar
  1. Demet Köklükaya dedi ki:

    Hayvanları dövüştüren bir etkinliğe ne davet edilmek isterim ne de giderim. Bir daha da tekrar edilmemesini dilerim.