enflasyon emeklilik ötv döviz akp chp mhp

Bodrum’un İlk Bebek Spa Merkezi “Luck Baby Spa” Açıldı…

Bodrum’un İlk Bebek Spa Merkezi “Luck Baby Spa” Açıldı…

Bodrum’un il bebek SPA merkezi Lucky Baby SPA Bodrum Belediye Başkanı Ahmet Aras’ın katılımıyla açıldı.

Bodrum Gündem Haber

Aslı Duman’ın kuruculuğunu yaptığı Lucky Baby SPA nın açılışına Bodrum Belediye Başkanı Ahmet Aras Başta olmak üzere, Başkan Yardımcıları Emel Çakaloğlu, Ummahan Yurt, iş insanları, anneler ve bebekleri katıldı.

Açılış kurdelesini kesen Başkan Ahmet Aras Bodrum ilk bebek SPA sını açmaktan mutlu olduğunu ifade ederek, işletmecilere teşekkür etti ve başarılar diledi.

Aslı Duman açılışa katılan, mesaj gönderen herkese teşekkür ederek, “Alanında uzman eğitimli personeller ile bebeklerin ve ailelerinin mutluluğunu arttırmak ve bebeklerin dünyaya adapte olma süreçlerine katkıda bulunmayı amaçlıyoruz. Anne-bebek aktiviteleri başta olmak üzere, hamile yogası, floating, hidroterapi seanslarının yer alacağı SPA merkezimizde ana tema bebeklerin mutluluğu. Bu özel günümüzde bizlerle birlikte olan başta Belediye Başkanımız Ahmet Aras’a ve Bodrumlulara teşekkür ediyorum” dedi.

Aslı Duman’ın kuruculuğunu yapmış olduğu Lucky Baby SPA’da alanında uzman eğitimli personeller ile bebeklerin ve ailelerinin mutluluğunu arttırmak ve bebeklerin dünyaya adapte olma süreçlerine katkıda bulunmayı amaçlıyor.

4.5 yaşında bir kız, 5 aylık erkek bebek sahibi olan Aslı Duman  bebekler ile ilgili her şeyin kendisini çok keyiflendirdiğini ifade ederek,” İşten sonra yaşadığım tecrübeler ve eğitimlerle bu süreçleri taçlandırarak yeni bir sektöre girmek istedim. Bebeklerin dünyaya adapte olma süreçleri, onların bu süreçlerine dokunmak destek olmak beni çok keyiflendiriyor. Bu iş benim işim dediğim yola çocuklarım sayesinde başladım. Onlarla tattım bu duyguyu ve yaşadım. Bu yüzden ‘her bebek şanslı’ cümlesi benim ilkem oldu. Ve bu yolda yürüyerek ’mutlu bebekler mutlu anneler’ diyorum” şeklinde konuştu.

Lucky Baby SPA’nın amacının öncelikle bebeklere hizmet etmek olduğunu belirten Duman, “0-36 ay bebekler için Lucky baby SPA’da yüzme, jakuzi ve masaj keyfi sunmaktayız. Her bebeğimiz için kilo tartımı yaptıktan sonra mayo bezlerini giydirip yüzme işlemine alıyoruz. Floating(yüzme) ardından hidroterapi(baloncuk dansı) ardından masaj kısmına alıyoruz. Suda rahatladıkları için masajda onları rahatlatıyor. Her bebeğimiz merkezinizden ayrılırken sularımızı boşaltıyor küveti temizliyor ve bir sonraki bebek için yeni su dolduruyoruz. Sularımız şebeke suyudur. özel filtre sisteminden geçiriyoruz. Ayrıca suyun pH değerlerini seyreltici sistemden geçirerek havuzlarımızı dolduruyoruz. Ardından bebekler havuza girmeden önce suyumuz 5 dk mantar ve bakterilere karşı ozonlama sisteminden geçiyor. Her bebek için sular özel olarak doldurulup boşaltılıyor. Ayrıca merkezimiz günlük olarak ozonlanmaktadır” dedi.

Bebeklerin havuzlarda anne ve babalarından ilk defa bağımsız bir şekilde ayrıldığını ifade eden Duman, böylece bebeklerin kendi hareketlerini keşfetme imkanı bulduğunu belirtti. Bebekler ile birlikte anneler ve anne adayları içinde programlar hazırladıklarını söyleyen Aslı Duman 26 Şubat  Çarşamba günü saat 16:00’da gerçekleşecek açılışa tüm anneleri ve bebeklerini davet etti.

Lucky baby SPA’da 0-36 ay bebekler için yüzme, jakuzi ve masaj keyfi sunulmakta.

 

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.