enflasyon emeklilik ötv döviz akp chp mhp

Dibeklihan’dan Karma Suluboya Ve Fotoğraf Sergisi…

Dibeklihan’dan Karma Suluboya Ve Fotoğraf Sergisi…

Motiflerle bezeli ve doğayla uyumlu eşsiz mimarisi, farklı yaşam alanları sunan mekanları ve şimdiye kadar duvarlarına binlerce çerçeve asılmış sanat eserleriyle Dibeklihan’da iki sergi daha açıldı.

Bodrum Gündem Haber

Hayal kuranların eserlerinin bir arada toplandığı Orhan Kemal Meydanı’nda, Karma Suluboya Sergisi ile altı sanatçının farklı temaları konu alan resimleri yer alıyor. Bodrum’dan ve Dibeklihan’dan yolu geçmiş olan Suluboya ve Karikatür Sanatçısı Mustafa Bora anısına gerçekleşen sergide suluboya resimleri yer alan sanatçılar; Mustafa Bora, Çetin Davran, Nusret Topuzoğlu, Neşe Gümüşcüoğlu, Asuman Saltuk ve Saim Altuncu’dur. Dibeklihan Koleksiyonu’ndan bir seçkiyle sunulan sergide toplam 20 eser bulunuyor.

Nedim Günsur Sokak’ta ise İbrahim Demirel’in birçok önemli çelişkiyi sanatçı inceliğiyle vurguladığı fotoğrafları izlenebilir. Sergide, “tek ağaçlar dizisi” temasıyla sanatçının gözünden insan ve doğa arasındaki birçok benzerlik ve farklılığı görmek mümkün.

18 Temmuz 2020 günü açılış kokteyli yapılmadan ziyarete açılan iki sergide 18 Ağustos 2020 tarihine kadar Pazartesi günü dışında her gün 10:00 – 20:00 saatleri arasında gezilebilecek.

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.