enflasyon emeklilik ötv döviz akp chp mhp

Kapı Kapı Dolaşıyorlar

Bodrum Belediyesi Basın Yayın ve Halkla İlişkiler Müdürlüğü ekipleri, Bodrum’da kapı kapı dolaşarak vatandaşları ziyaret etmeye devam ediyor…

Bodrum Gündem Haber

Geçtiğimiz yıl, Bodrum Belediye Başkanı Ahmet Aras’ın talimatıyla başlatılan uygulamada, esnaf ve vatandaşların dilek, öneri ve şikayetleri dinlenerek gerekli birimlere bildiriliyor. Bodrum Belediyesi Basın Yayın ve Halkla İlişkiler Müdürlüğü’ne bağlı personel tarafından her gün eş zamanlı olarak Akyarlar ve Çırkan mahalleleri ziyaret ediliyor. Akyarlar ve Çırkan Mahalleri’nin ardından belirli bir program dahilinde tüm Bodrum yarımadasında ziyaretler devam edecek.

Günde yaklaşık 75 haneye ulaşarak vatandaşın sorunlarını dinleyen halkla ilişkiler ekipleri, öncelikle belediyenin o mahalle ve sokakta yürüttüğü çalışmalar hakkında bilgi veriyor. Bölgedeki ev ve işyerlerini tek tek gezen Belediye personeli, şikayet ve talep formları doldurtarak, acil çözüm bekleyen durumları ilgili birimlere bildirerek çözüm sürecini başlatıyor.  Diğer talepler ise raporlanarak Belediye’nin konu ile ilgili ekiplerine sunuluyor.

Akyarlar ve Çırkan Mahalleri’nin ardından belirli bir program dahilinde tüm Bodrum yarımadasında ziyaretler devam edecek.

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.