Bodrum Gündem

Kartaca Turızm’den Bahreyn Atağı

Kartaca Turızm’den Bahreyn Atağı

Alternatif pazarları Ege Bölgesine kazandırmayı hedefleyen Kartaca Turizm, yine bir ilke imza atarak 16.09-20.09 tarihlerinde Bahreyn’in önde gelen tur operatörleri Nice Travel ve Almobtaker Travel’ın yetkililerini Bodrum’da ağırladı.

Bodrum Gündem Haber

Bölge ziyaretine gelen Mr. Hussain Al Muallim (Almobtaker Travel) ve Mr. Mustafa Thamer (Nice Travel), Kartaca Turizm’in Genel Müdürü Fatih Günay ile bir araya gelerek 2021 için ön görüşme yaptılar. Bu görüşmeler neticesinde Nice Travel şirket sahibi Mr. Mustafa Thamer ve Almobtaker Travel şirket sahibi Mr. Hussain Al Muallim, Bahreyn’den Bodrum’a charter uçuş için gerekli görüşmeleri başlattıklarının müjdeli haberini verdi. Dört gün boyunca Bodrum’da kalan ve bölgeyi gezerek sık sık sosyal medya paylaşımları yapan Mr. Muallim ve Mr. Thamer, uzun zamandır İstanbul ve Trabzon operasyonları yaptıklarını ancak Bahreyn’li misafirlerin Bodrum’u da çok beğeneceklerini ve özellikle Luxury otellere taleplerin yoğun olacağını ilettiler.

Kartaca Turizm’in Genel Müdürü ve aynı zaman şirket sahibi Fatih Günay ise; yaklaşık 3 yıldır bu pazara ciddi yatırımlar yaptığını ve nihayet geri dönüş almanın mutluluğu için de olduğunu dile getirdi.

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.