enflasyon emeklilik ötv döviz akp chp mhp

Meltem Gürler’den Muğla ziyareti

Meltem Gürler’den Muğla ziyareti

Deva Partisi Ege bölgesi koordinatörlüğü görevine getirilen Meltem Gürler Denizli ziyaretinden sonra Muğla ziyaretini gerçekleştirdi.

Bodrum Gündem Haber

Muğla il binasında İlçe başkanları ile görüşme yapan Gürler ilçe başkanlarına bilgi alışverişinde bulundu.

Ortaca, Fethiye, Kavaklıdere, Menteşe ve Bodrum ilçe başkanları ile görüşen Gürler; İlçelerdeki çalışmaların saha ziyaretlerine önem verilerek bölge halkının sorunlarını dinlemek gerektiğini özellikle kadınlarımızın siyasete katılımının önemli olduğunu, ilk defa oy verecek olan gençlerinin beklentilerine cevap verecek olan politikaların iyi anlatılması gerektiğini vurguladı.

Mehmet Billorer; bin bilsekte bir bilene danışacağız”

Bodrum İlçe Başkanı Mehmet Billorer yaptığı açıklama da; ‘’Bölge Koordinatörümüz Meltem Gürler hanımın ziyareti bize motivasyon olmuştur. Genel merkezin bizden beklentileri açık ve nettir. Biz Deva partisinin politikalarını tüm vatandaşlarımıza anlatmak ve tüm vatandaşlarımızın sorun ve isteklerini de dinleyerek merkeze ulaştırmaktır. 

Bunun yolu da saha ziyaretlerinden geçmektedir eğer saha ziyaretlerinde vatandaş ile yüz yüze gelip dertlerinde mutluluklarında yanında olamazsak başarılı olamayız. Bilgi paylaşarak çoğalır ve çözümlerde bu bilgiler ışığında ortaya çıkar.

Genel başkanımız Sayın Ali Babacan’ın da önemle söylediği ‘’bin bilsekte bir bilene danışacağız’’ sözünü Bodrum İlçe Başkanlığı olarak uyguluyor ve vatandaşlarımızla iç içe oluyoruz’’ dedi.

 

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.