enflasyon emeklilik ötv döviz akp chp mhp

Oasis Bodrum’da etkinlikler tasarım haftası ile devam ediyor

Oasis Bodrum, Bodrum ve İstanbul’dan gelen özel tasarım ürünlerin bir arada olacağı “Tasarım Haftası” etkinliğine 15-19 Haziran tarihleri arasında ev sahipliği yapıyor.

Bodrum Gündem Haber

Doğal ürünlerden, lezzetli atıştırmalıklara, çantadan, aksesuara kadar birçok özgün tasarım marka Oasis Meydan’da, 15-19 Haziran tarihleri arasında saat 12.00-20.00 saatleri arasında yer alacak.

Oasis Bodrum, 15-19 Haziran tarihleri arasında, birbirinden farklı özgün tasarımların yer aldığı Tasarım Haftası’yla ziyaretçilerine yeni bir etkinlik sunuyor. Tasarımcıların elinden çıkan el emeği ürünler, çanta, ev dekorasyonu aksesuarları, takı gibi ürünler alıcılarıyla buluşuyor.

Birbirinden renkli makaronlardan, neşeli ve renkli bubble tea içeceklerine, Milas’ın verimli topraklarında yetişen memecik zeytininden elde edilen zeytinyağı, bakliyat çeşitleri ve ege otlarına, mutfakta kadınların en büyük yardımcısı Thermomix robotundan, özel tasarım çantalara, plaj kıyafetlerinden, el yapımı takılara, sağlıklı atıştırmalıklardan, organik sertifikalı gıdaya kadar birçok ürün Tasarım Pazarı’nda yerini alacak.

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.