enflasyon emeklilik ötv döviz akp chp mhp

Numan Balaban Sağlık Vakfı yeni başkanı seçildi

Numan Balaban Sağlık Vakfı yeni başkanı seçildi

Bodrum Engelliler Sağlık Vakfı hafta sonu yapılan seçimli Olağan Genel Kurul Toplantısında Numan Balaban yönetim Kurulu başkanı seçildi.

Bodrum Gündem Haber

Bodrum Engelliler Sağlık Vakfı 11. Olağan Genel Kurul Toplantısı, Vakfın Turgutreis’te bulunan Gamze Çarmıklı İş ve Sanat Atölyeleri binasında yapıldı.

Cumhuriyetimizin Kurucusu Mustafa Kemal Atatürk, Silah arkadaşları, şehitlerimiz, geçmiş yıllarda vefat eden Vakıf üyeleri, 2019 yılında kaybettiğimiz vakfın gönüllü komite başkanı Nurşen Önkol, vakıf atölye çalışanı Kaan Erenler ve vakfın vefat eden öğrencileri için saygı duruşun ve İstiklal Marşı ile başlayan bulunulması, akabinde İstiklal Marşımızın okunması ile başladı.

10 . Dönem Yönetim Kurulu Başkanı İbrahim Akkaya’nın başlattığı toplantıda, Akkaya; 25 yıl evvel kurulan Bodrum Engelliler Sağlık Vakfının kurucu üyeleri, yöneticileri, hayırseverleri, gönüllüleri, destekçileri ve çalışanlarının sayesinde kaydettiği gelişmeyi özetleyip, emeği geçen herkese teşekkür etti. Akkaya, bir teşekkür ile ödeşmeye çalıştığımız bu gayretlerin bugün ülkemiz genelinde örnek gösterilen, Bodrum’un yüz akı ve Bodrum’a yakışan bir organizasyona dönüştüğünü ifade etti.

Genel Kurul Başkanlık Divanına, Başkan olarak önceki dönem Yönetim Kurulu Üyesi Can Pulak, Başkan Yardımcısı olarak Vakıf Genel Kurul Üyesi Tutku Yılmaz, kâtip üye olarak İlknur Şengül ve Pınar Polat seçildi ve genel kurul toplantısı başladı.

Vakfın İşletmekte olduğu eğitim ve rehabilitasyon merkezi faaliyet raporunun okunmasıyla devam eden toplantıda vakfın eğitim, fizik tedavi ve atölye çalışmaları hakkındaki bilgilendirmeyi Kurum Müdürü İlknur Şengül, Kurum Psikoloğu Bilge Aktaş, Eğitim Birimi Sorumlusu Serap Togral, Fizyoterapi Birim Sorumlusu Ferdi Doğan ve Atölyeler Sorumlusu Sema Sakar yaptılar. Faaliyet raporunun okunmasının ardından 10. Dönem Yönetim Kurulu Başkan Yardımcısı Fatih Can Ekşi, üyeler Süleyman Vehbi Yazıcı, Yılmaz Algül, Numan Balaban, Ülker İnan, Sadife Akdolu, Gözde Ağan ve Hüseyin Boyacı söz alarak yaptıkları çalışmalar, hizmetler ve bağışçılar hakkında vakıf üyelerini bilgilendirdi ve teşekkürlerini sundular.

Vakfın Mali raporunun okunması, oylanması ve onanmasından sonra 11. Dönem Yönetim Kurulunun seçimine geçildi. Üyeler ve önceki dönem yöneticiler tarafında ittifakken aday gösterilen isimler oybirliği ile Bodrum Engelliler Sağlık Vakfının 11. Dönem Yönetim Kurulu üyeleri oldular. Buna göre;

Yönetim Kurulu Asil Üyeleri;

1-      Numan Balaban, Yönetim Kurulu Başkanı

2-      Yılmaz Algül, Yönetim Kurulu Başkan Yardımcısı

3-      Ülker İnan, Yönetim Kurulu Üyesi

4-      Sadife Akdolu, Yönetim Kurulu Üyesi

5-      Hüseyin Boyacı, Yönetim Kurulu Üyesi

Yönetim Kurulu Yedek Üyeleri,

1-      Gözde Ağan, Yönetim Kurulu Yedek Üyesi

2-      Efes Yazıcı, Yönetim Kurulu Yedek Üyesi

3-      Hülya Kocadon, Yönetim Kurulu Yedek Üyesi

4-      Ekin Ozan, Yönetim Kurulu Yedek Üyesi

5-      Murat Önder, Yönetim Kurulu Yedek Üyesi

Yönetim Kurulu, vakfın üye sayısını arttırarak Bodrum Engelliler Sağlık Vakfı Genel Kurul Üyeliğini bir iyilik networkü ve kulübü haline getirmek istediklerini ifade etti. 72 mevcut vakıf üyelerine ilave olarak; Aynur Önder Somer, Canan Haşemoğlu, İpek Karakaya, Mehtap Türk, Murat Poyraz, Rukiye Dengiz, Selma Alphan, Seval Kırçiçeği, Naime Karakaya, Murat Önder, Ali Çalıkoğlu, Efes Yazıcı Alemdar, Mehmet Savaş, Altan Tezdiker, Fatih Efe, Hülya Kocadon, Bülent Dizi, Güven Karadavut, Cesim Aşula, Savaş Özgürol, Bünyamin Bayhan, Yaşar Kaya, Murat Süren, Selahattin Polat, Levent Öztürk, Yeter Semiz, Irmak Çağlar, Çisem Baki, Hakan Kocair, Ertuğrul Bitlis, Ekin Ozan, Mahmut Torun, Tamer Mandalinci, Yusuf Engin Tosun, Bilgiç Tür, Gürhan Gider, Başar Bıyıklı, Nurten Öztürk, Mustafa Güneri, Burak Gözüm, Ayşegül Bacak, Serkan Köse, Hacı Dalda, Özgür Bayındır, Murat Çınar, Ali Dülger, Şevki Karaman, Pınar Doyar, Berdan Köroğlu, Ömer Başbuğ, Damla Zırh, Yağmur Zırh ve Erdoğan Alkar Genel Kurul Üyelerince oy birliği ile kabul edildi.

Vakıf Kurucu Başkanı Ahmet Zırh, Vakıf önceki dönem Başkanı Birol İnan, Vakıf önceki dönem Yönetim Kurulu Üyesi Can Pulak ve Vakıf Genel Kurul Üyesi Fatih Bozoğlu’nun dilek ve temenni konuşmalarından sonra Genel Kurul son buldu.

Yorumlar