enflasyon emeklilik ötv döviz akp chp mhp

Fenomen Berkay Demirci Zuhal Topal’la Yemekteyiz’e katıldı

Fenomen Berkay Demirci Zuhal Topal’la Yemekteyiz’e katıldı

Ünlü fenomen Berkay Demirci’nin yarışmacı olarak katıldığı Zuhal Topal’la Yemekteyiz programında gerilimler arka arkaya geldi.

Bodrum Gündem Haber

Youtube’da Gıybet Mi? adlı programıyla ün kazanan fenomen Berkay Demirci, TV8 ekranlarında izleyicilerle buluşan Zuhal Topal’la Yemekteyiz programına yarışmacı olarak katıldı. İlk olarak masaya gelen yemeklerden dolayı hoşnutsuz olduğu görülen ve bunu da açıkça ifade eden Berkay Demirci, daha sonra yemekte görülen bir saç teli sebebiyle karşısındaki yarışmacıyla bir gerginlik yaşadı. Berkay açıklamasında; “ben onu sevmedim o da beni sevmedi” ifadelerine yer verdi.

İlerleyen bölümlerde ise Berkay Demirci, balık ürünlerine karşı alerjisi olduğunu söyleyen bir başka yarışmacıyla ilgili olarakta; “doktora giderek bir rapor almadığı sürece ben kendisine inanmıyorum, hanımefendinin hiç bir şeye alerjisi yok” ifadelerine yer verirken daha sonraki bölümde yemek yapacak olan yarışmacının tırnaklarından dolayı hijyensiz olduğunu da dile getirdi. Berkay Demirci ile karşısındaki yarışmacının gerginliği ise bir süre daha devam etti.

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.