enflasyon emeklilik ötv döviz akp chp mhp

Ayaklı Gazete ödül töreninde Esra Erol’a iki ödül

Ayaklı Gazete ödül töreninde Esra Erol’a iki ödül

Ayaklı gazete ödül töreninde  “Yılın En İyi Kadın Sunucusu” ve “Yılın En iyi Gündüz Kuşağı Programı ” Ödülü Esra Erol’un oldu.

Bodrum Gündem Haber 

Atv ekranlarında yayınlanan ve ilgiyle izlenen “Esra Erol’da” programının başarılı sunucusu Erol, 9. Kez düzenlenen Tv Yıldızları Ayaklı Gazete Ödül töreninde “Yılın En İyi Kadın Sunucusu” ve “Yılın En İyi Gündüz Kuşağı Programı ödülünü aldı.

Bu iki özel ödüle değer bulunduğu için mutlu olduğunu belirten Esra Erol, ödül törenindeki konuşmasında şöyle söyledi: “Bu ödülü ekibim adına alıyorum. Bu ödüller benim ve ekibimin motivasyonunu çok arttırıyor. Bizim programımızda acılar, hüzünler var. İnsan hayatında da zaten bunlar var. Ya bu hüzünlere gözünüzü kapatırsınız her şey daha kötüye gider ya da çözümün bir parçası olursunuz. Ben ikincisini seçtim. Bir insanın hayatına dokunmak, onu iyileştirmek inanın sadece ona değil herkese çok iyi geliyor. O televizyon ekranını kaldırdığımızda bu insanlar zaten bizim hayatımızdalar. Ödülü programda hayatı değişen tüm konuklarım adına alıyorum.”

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.