enflasyon emeklilik ötv döviz akp chp mhp

Bitci Fan Token ailesinin son üyesi Bodrumspor oldu

Bitci Fan Token ailesinin son üyesi Bodrumspor oldu

Bitci ile Bodrumspor arasındaki iş birliğiyle hayata geçirilen Bodrumspor Fan Token projesinde geri sayım başladı. 12 Ocak’ta 0.48 TL’lik avantajlı ön satış fiyatıyla yatırımcılara sunulacak fan token’larla birlikte Bodrumspor dijital bir devrime imza atacak.

Bodrum Gündem Haber

2018 yılından bu yana Bodrum’un köklü şirketlerinden Çağdaş Holding bünyesinde faaliyetlerini sürdüren Bitci Teknoloji, dünya devlerine ihraç ettiği blockchain teknolojisini şimdi de doğduğu toprakların takımı olan Bodrumspor’un dijital dönüşüm yolculuğu için kullanacak.

Brezilya ve İspanya Milli Takımı, McLaren Formula 1 Takımı, FIBA, MotoGP, Wolves, Bitci Baskonia, Glasgow Rangers gibi gibi dünyaca ünlü takım ve organizasyonların dünyadaki tek fan token partneri konumunda bulunan Bitci’nin, Bodrumspor iş birliğiyle geliştirdiği fan token projesi bir yandan Bodrumspor’a ciddi bir finansal gelir sağlarken diğer yandan da taraftarların takımlarıyla olan etkileşimine farklı bir boyut katacak.

Bitcicoin Adedine Göre Alım Limiti Olacak

Söz konusu projeyle ilgili detaylar, Bodrumspor Stadyumu’nda düzenlenen basın toplantısıyla duyuruldu. Toplantıda verilen bilgilere göre; Bodrumspor Fan Token’ların (BDRM) ön satışı 12 Ocak’ta başlayacak. Ön satış kapsamında, 20 milyon BDRM 0.48 TL’lik avantajlı ön satış fiyatıyla sadece Bitci.com üzerinden yatırımcılara sunulacak. Ön satış sürecinin tamamlanmasının ardından, fan token’lar 15 Ocak tarihinde yine Bitci.com üzerinde işlem görmeye başlayacak. Yatırımcıların maksimum BDRM alım limiti, cüzdanlarında bulunan Bitcicoin miktarına göre değişiklik gösterecek. Söz konusu limitlerle ilgili detaylı bilgiye, Bitci.com üzerinden ulaşılabiliyor.

Geri Alım Garantisi İle Zarar Ortadan Kalkıyor

Ayrıca projeyle ilgili geri alım garantisi de olacak. Bitci’nin geçtiğimiz aylarda, dünyada bir ilk olarak hayata geçirdiği geri alım garantisi kapsamında, yatırmcılar aldıkları fan token’ları gelecek 6 ay içinde ön satış fiyatı üzerinden Bitci’ye iade edebilecek. Böylece yatırımcıların, söz konusu fan token alımından herhangi bir zarara uğramaması garanti altına alınacak. Geri Alım Garantisi’ne katılım için cüzdanlarda 30 bin Bitcicoin bulunması ve fan token bakiyesinin, hiçbir zaman ön satıştan alınan adedin altına düşmemesi şartı aranacak.

Bodrumspor Başkanı Rıza Karakaya Şunları Söyledi: Bodrum’da doğan ve bugün bir dünya markası olma yolunda kararlı bir şekilde ilerleyen Bitci ile güçlerini birleştirmiş olmaktan dolayı son derece mutlu olduklarını dile getiren Bodrumspor Başkanı Rıza Karakaya, “Bugün dünyanın en büyük kulüplerinin dijital dönüşüm yolculuklarının temelinde fan token projeleri yer alıyor. Bodrumspor olarak bu alanda öncülüğümüzü ortaya koymak; geleceğin dünyasına bugünden adım atmış olmak bizim için çok önemli. Bitci iş birliğiyle geliştireceğimiz Fan Token projesiyle kısa, orta ve uzun vadede çok güzel uygulamaları hayata geçireceğiz. Bu anlaşmada emeği geçen herkesi tebrik ediyor; Bitci ailesine de destekleri için teşekkür ediyorum” dedi.

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.