enflasyon emeklilik ötv döviz akp chp mhp

Çocukların Yeni Eğlencesi

Çocukların Yeni Eğlencesi
20.04.2022
0
A+
A-

Marmaris’te özellikle yaz mevsiminde yoğunluğun yaşandığı Türkmenistan Parkı yepyeni bir görünüme kavuştu. Kuru fıskiye havuzu çocukların ilgi alanı oldu.

Bodrum Gündem Haber

Gerçekleştirdiği yeşil alan düzenlemeleriyle kentlilere soluk aldıracak park ve rekreasyon alanları oluşturan Marmaris Belediyesi, Türkmenistan Parkı’nda yenileme çalışması gerçekleştirdi. Marmaris’te vatandaşların çocuklarıyla birlikte en çok vakit geçirdiği yerlerden biri olan Türkmenistan Parkı yepyeni bir görünüme kavuştu. İki adet dairesel oturma grubu daha yapılan parkta bir de çocuklar için kuru fıskiye havuzu yapıldı.

Kuru Havuz Çocukları Bekliyor…

Daha önceki yıllarda parkta 0-6 ve 6-12 yaş oyun alanları genişleterek yeni oyuncaklar eklemiş ve oturma grupları da genişletilmişti. Bu çalışmalar da yeterli gelmeyince Marmaris Belediyesi Park Bahçeler Müdürlüğü ekipleri 2. kez kolları sıvadı. Vatandaşların alandan daha iyi faydalanabilmesi için iki adet ahşap görünümlü dairesel oturma grubunun yanı sıra zemine de kuru fıskiye havuzu monte edildi. Şimdiden büyük ilgi gören havuzda çocuklar sıcak yaz günlerinde suyla oynamanın tadını çıkartacak.

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.