enflasyon emeklilik ötv döviz akp chp mhp

CHP Muğla Milletvekili Mürsel Alban MİTSO’da

CHP Muğla Milletvekili Mürsel Alban MİTSO’da
26.04.2022
0
A+
A-

Cumhuriyet Halk Partisi Muğla Milletvekili Mürsel Alban; Milas Belediye Başkanı Muhammet Tokat ve CHP Milas İlçe Başkanı Tüze Çetinkaya ve partililerle birlikte Milas Ticaret ve Sanayi Odası Yönetim Kurulu Başkanı Reşit Özer’i ziyaret etti.

Bodrum Gündem Haber

Partisinin politikalarını ve gündeme ilişkin görüşlerini anlatan CHP Muğla Milletvekili Alban MİTSO’nun çalışmalarını yakından takip ettiklerini belirterek “İsteklerinizi, önerilerinizi, üyelerinizin sorunlarını, beklentilerini her zaman bize iletebilirsiniz. Biz de bunları Genel Başkanımız Sayın Kemal Kılıçdaroğlu’na iletiriz. İsteklerinizin takipçisi oluruz. Partimiz için sivil toplum kuruluşlarının, meslek odaların önemi çok büyük” diye konuştu.

MİTSO Yönetim Kurulu Başkanı Reşit Özer de Muğla Milletvekili Mürsel Alban, Belediye Başkanı Muhammet Tokat ve partililere ziyaretleri nedeniyle teşekkür etti. MİTSO’nun çalışmaları ve hedefleri hakkında açıklamalarda bulunan Özer “Hedefimiz daha çok Milas ürününe coğrafi işaret kazandırmak ve bunların ihracatının yolunu açmak” dedi. Milas’ın değerlerini öne çıkarma konusunda belediye ile de iyi bir işbirliği içinde olduklarını anlatan Özer “Milas’ta kurumsal işbirliği iyi bir şekilde ilerliyor. Amacımız bu işbirliği ve dayanışmayı daha da geliştirmek” diye konuştu.

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.