enflasyon emeklilik ötv döviz akp chp mhp

Bodrum Engelliler Sağlık Vakfında kukla gösterisi

Bodrum Engelliler Sağlık Vakfında kukla gösterisi

Bodrum Engelliler Sağlık Vakfı 19 Mayıs Gençlik ve Spor Bayramı kapsamında düzenlenen etkinlikte tiyatro sanatçısı Şükrü Yıldız’ın yazıp yönettiği  “Değerler Eğitiminde Yaşlılara Saygı, Sorumluluk, Sokak Hayvanlarına Sevgi” konulu kukla gösterisi Drama Öğretmeni Seda Tansuker işbirliğiyle, ilk defa Bodrum Engelliler Sağlık Vakfı için sergilendi ve yediden yetmişe büyük beğeni topladı.
Bodrum Gündem Haber

Etkinlik devamında sosyal sorumluluk projeleri üzerine kurulan, 3000’in üzerinde üyesi bulunan kayak ve snowboard ekibi Snowsonics’in desteğiyle DJ Orhun Özsoydan eşliğinde eğlenen misafirlere Yönetim Kurulu Üyesi Gözde Ağan’ın merhum annesi Münire Karabaglı anısına lokma ikramında bulunuldu.


Bodrum Engelliler Sağlık Vakfı Başkanı Numan Balaban konuşmasında ”Değerli öğrencilerimiz, velilerimiz ve öğretmenlerimiz 19 Mayıs Gençlik ve Spor Bayramı  kutlama etkinliğimize hepiniz hoş geldiniz. Biliyorsunuz yarın 19 Mayıs Atatürk’ü Anma Gençlik ve Spor Bayramı. Bugünün önemi çok büyük belki saatlerce konuşsak dahi anlatamayız. Bugün milli mücadelenin başladığı ve Atamızın doğum günü olarak kutladığımız bugünde, bu vesileyle Cumhuriyetimizi kuranları rahmet, minnet ve saygıyla anıyorum. Birazdan Tiyatro sanatçısı Şükrü Yıldız ve Drama Öğretmenimiz Seda Tansuker’in kukla tiyatrosunu keyifle izleyeceğiz ve Yönetim Kurulu Üyemiz Gözde Ağan’ın annesi Münire Karabağlı anısına lokma ikramı olacak, kendisini rahmetle anıyorum” dedi.
Etkinlikte öğrenciler, velileri ve vakıf dostları eğlenceli dakikalar geçirdiler ve bayram coşkusunu hep birlikte yaşadılar.

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.